Місячний день завтра

Місячний день: 13
Схід Місяця: 12:34
Захід Місяця: 4:03
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 24.01.2021
День тижня: Неділя

13-ий Місячний день

Символ - колесо, прядка.
Камені - благородний опал, рубін
Тіло - кров.

Тринадцятий день місячного календаря характеризується тим, що вищі сили керують груповими контактами. Дуже добре в цей день зайнятися навчанням, причому краще робити це не з книжок, а на позитивних прикладах інших людей. Однак слід все ж з обережністю ставитися до інформації, яка ллється суцільним потоком. Не потрібно витрачати дорогоцінний час на збір непотрібної інформації та інші крайнощі, які лише захаращують розум настільки, що людині стає дуже важко зробити правильний вибір навіть в такій ситуації, де він очевидний.

День сприятливий для того, щоб готувати їжу, випікати хліб, також купувати або виготовляти предмети господарства. Словом, добре в цей день накопичувати матеріальні блага, але погано відправлятися в дорогу і здійснювати великі справи і проекти.

Хвороби, що почалися в цей день, бувають небезпечні, проте це компенсується високою ефективністю ліків, а також косметичних засобів. Рекомендується проводити процедури омолодження та очищення, не можна голодувати, так як шлунок в цей день вимагає навантаження. Можна займатися фізичними вправами, виготовляти, будувати і ремонтувати споруди та предмети, що мають круглу форму (колеса, монети, колодязі, фонтани і т.д.).

Протягом тринадцятого місячного дня людина, як правило, бачить правдиві сни, які можуть відображати труднощі і проблеми, що потребують негайного вирішення. Але найчастіше ці сни мають символічну форму, так що їх ще треба розшифрувати, щоб отримати відповідь.

Люди, які народилися в тринадцятий день місячного календаря, зазвичай мають незвичайні здібності і проявляють себе хорошими учнями в будь-якій справі. Добре, якщо вчитися вони будуть у благородних вчителів!

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.