Місячний день завтра

Місячний день: 26
Схід Місяця: 4:11
Захід Місяця: 12:13
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 28.01.2022
День тижня: П’ятница

26-ій Місячний день

Символ - жаба, болото.
Камені - жовтий нефрит, жадеїт, хризопраз.

Двадцять шостий день місячного календаря безпосередньо пов’язаний зі змінами в системі цінностей людини, коли він бачить себе як би з боку. Внутрішня трансформація може привести до серйозного невдоволення тим, що в результаті відкривається людині. Однак приводів для песимізму немає ніяких, адже це всього лише підсумок попередніх дій, який піддається змінам. Не завадить в цей день утримання в їжі і сексі, так як дуже легко витратити дорогоцінну енергію на непотрібні цілі.

Цей день вважається одним із критичних, коли люди можуть сваритися, метушитися і не отримувати від цього результатів. Потрібно постаратися уникнути зайвої витрати енергії і присвятити день відпочинку. Бажано не витрачати гроші, так як є ризик втратити їх. Необхідна твереза оцінка дійсності і прагнення до пізнання життя. Слід приймати все, що відбувається філософськи, тому що в цей день людина проходить перевірку на егоїзм.

В цей день корисно вживати сирі овочі, цитрусові, рибу. М’ясо їсти небажано, як і овочі круглої форми. Краща їжа цього дня - журавлина у всіх видах.

Спілкування в цей день не принесе користі. Краще провести час, працюючи з книгами, причому не допускати перенапруження. Часто людина відчуває тугу. Не рекомендується проводити в цей день водні процедури.

Не можна сильно навантажувати стегна, бігати, проводити лікувальні процедури. Небажано також видаляти зуби.

Якщо люди, що народилися в цей день місячного календаря, будуть постійно боротися зі своєю гординею і пихою, вони здобудуть щастя.

Місяць у Стрільці

Місяць знаку Стрільця - це Місяць вогню. Під його впливом напружена сексуальна енергія Місяця в Скорпіоні перетвориться в теплі, романтичні почуття. Це ідеальний час для встановлення дружніх зв’язків, особливо з тими, хто вам давно подобається.

Вплив Місяця, що розташовується в дев’ятому знакові зодіаку, направлено на збереження людиною оптимізму і життєрадісності. Вогняна енергія Стрільця допомагає людині активно діяти. Найкраще використовувати цей імпульс на реалізацію проектів, які потребують багато сил, наприклад, в галузі освіти.

Місяць у Стрільці - це Місяць, що встановлює контроль. У багатьох в ці дні з’являється відчуття, що за всіма їхніми діями хтось спостерігає.

З іншого боку, потреба нікому не довіряти та все перевіряти виникне і у вас. Тим не менш, не слід засмучуватися, якщо контроль буде вислизати з ваших рук. Цей місячний період - не найкращий для з’ясування відносин, проте в разі потреби рекомендується проявити наполегливість та рішучість.

Місяць у Стрільці нагадає людині про оптимізм – чудову якість, завдяки якій на світі ще не перевелися фантазери та мрійники. Під час даного місячного періоду надмірна життєлюбність може привести до необдуманих дій і нездатності розглянути сутність того, що відбувається, поки не буде занадто пізно.

Зазвичай під час місячних днів знаку Стрільця багато зберігають спокій і безтурботність. Пом’якшується ставлення до роботи і метушні звичайного життя: ці проблеми стають менш значущими, пріоритетом починають користуватися духовні прагнення. Більшість пристрастей і справжніх захоплень беруть початок в цей місячний період.

Будь-яка концентрація уваги корисна і плідна. Найкраще зосередитися на роботі або реалізації внутрішніх установок. Не розраховуйте, що близькі та знайомі підтримають вашу ініціативу, приймайте це як належне. З іншого боку, надмірне занепокоєння з цього приводу і недостатня уважність до друзів можуть призвести до біди.

Місячний період знаку Стрільця - це час юнацького ідеалізму і роботи по досягненню найпотаємніших і амбітних цілей.