Місячний день завтра

Місячний день: 12
Схід Місяця: 18:10
Захід Місяця: 0:35
Місяць в Знаку:
В 21:38 перехід в знак ♑
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 08.08.2022
День тижня: Понеділок

12-ий Місячний день

Символ - чаша Грааля.
Камені - перламутр, лазурит, жовтий корал, рожеві перли.
Тіло - серце.

Дванадцятий день місячного календаря зазвичай проходить дуже спокійно і мирно. Людина повинна перш за все намагатися усвідомити цілісність всього сущого на землі, відчути своє місце в світі та зв’язок із Всесвітом. Це передбачає певну концентрацію: потрібно зупинитися і прислухатися до своїх відчуттів, не аналізуючи їх. В цей день, якщо постаратися, можна спілкуватися безпосередньо зі світом, який неодмінно відповість. Як приклад можна привести молитви віруючих - якщо вони щирі, то обов’язково збуваються в цей день.

В цей час людина може бачити образи, пов’язані з тонкими сферами і очищенням думок. Справжня мудрість повинна здобути перемогу над егоїстичним розумом і почуттями, що означає наступ спокою і величі духу. У цей день особливо потрібно бути милосердним, інакше можна самому позбутися милості. Це проявляється не тільки в тому, щоб подавати милостиню, тим більше коли про це просять, але і в готовності робити подарунки, пожертвування, допомагати нужденним. І мови не може бути про те, щоб відчувати гнів і сваритися, лаятися з ким би то не було, відчувати негативні емоції. Навпаки, слід прагнути до спокою, усамітнення, любові до всіх оточуючих.

Очевидна християнська символіка дванадцятого місячного дня, який повинен пройти в молитві, сповіданні, причасті. Погано, коли люди соромляться робити приємне незнайомим людям. А адже це так просто - щира посмішка або привітне слово будь-якому перехожому може стати справжнім подарунком.

Погано проходять торгівельні справи і взагалі все, що пов’язано з матеріальним збагаченням і азартними іграми. У цей день можна вступати в шлюб. Добре проходять роботи в городі і в саду.

В цей день краще не вживати важку їжу, зате можна пити багато води, натуральні соки. Соки вживати можна будь-які, за винятком яблучного, який символізує збагачення. Дуже корисні відвари золототисячника та інших лікарських трав. Незважаючи на збільшення кількості спожитої рідини, цілком ймовірно порушення водного балансу організму. Також дванадцятий день місячного календаря підходить для очищення верхніх дихальних шляхів, серця і легенів. Для цього можна використовувати легкий відхаркувальний засіб. І обов’язково потрібно стежити за серцем, щоб не допустити надмірного навантаження. У цей день не можна проводити операції на серці і грудному відділі хребта.

Сни, які людина бачить протягом цієї місячної доби, не заслуговують на увагу, хоча іноді бувають досить яскравими та незабутніми. Вони не збуваються і не несуть ніякої інформації.

Люди, які народилися в дванадцятий день місячного календаря, часто бувають дуже добрими і милосердними, проте їх доля може приносити їм чимало страждань. Якщо вони будуть триматися гідно, у них неодмінно з’являться сили пройти через всі біди і переживання.

Місяць у Стрільці

Місяць знаку Стрільця - це Місяць вогню. Під його впливом напружена сексуальна енергія Місяця в Скорпіоні перетвориться в теплі, романтичні почуття. Це ідеальний час для встановлення дружніх зв’язків, особливо з тими, хто вам давно подобається.

Вплив Місяця, що розташовується в дев’ятому знакові зодіаку, направлено на збереження людиною оптимізму і життєрадісності. Вогняна енергія Стрільця допомагає людині активно діяти. Найкраще використовувати цей імпульс на реалізацію проектів, які потребують багато сил, наприклад, в галузі освіти.

Місяць у Стрільці - це Місяць, що встановлює контроль. У багатьох в ці дні з’являється відчуття, що за всіма їхніми діями хтось спостерігає.

З іншого боку, потреба нікому не довіряти та все перевіряти виникне і у вас. Тим не менш, не слід засмучуватися, якщо контроль буде вислизати з ваших рук. Цей місячний період - не найкращий для з’ясування відносин, проте в разі потреби рекомендується проявити наполегливість та рішучість.

Місяць у Стрільці нагадає людині про оптимізм – чудову якість, завдяки якій на світі ще не перевелися фантазери та мрійники. Під час даного місячного періоду надмірна життєлюбність може привести до необдуманих дій і нездатності розглянути сутність того, що відбувається, поки не буде занадто пізно.

Зазвичай під час місячних днів знаку Стрільця багато зберігають спокій і безтурботність. Пом’якшується ставлення до роботи і метушні звичайного життя: ці проблеми стають менш значущими, пріоритетом починають користуватися духовні прагнення. Більшість пристрастей і справжніх захоплень беруть початок в цей місячний період.

Будь-яка концентрація уваги корисна і плідна. Найкраще зосередитися на роботі або реалізації внутрішніх установок. Не розраховуйте, що близькі та знайомі підтримають вашу ініціативу, приймайте це як належне. З іншого боку, надмірне занепокоєння з цього приводу і недостатня уважність до друзів можуть призвести до біди.

Місячний період знаку Стрільця - це час юнацького ідеалізму і роботи по досягненню найпотаємніших і амбітних цілей.