Місячний день завтра

Місячний день: 8
Схід Місяця: 10:07
Захід Місяця: 1:53
Місяць в Знаку:
В 14:43 перехід в знак ♋
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 31.03.2020
День тижня: Вівторок

8-ий Місячний день

Символ - фенікс, скринька з скарбами.
Камені - червоний граніт, хризоліт, уваровит, олівін.
Тіло - шлунок.

Восьмий день місячного календаря є днем змін, коли вже почалася друга фаза циклу. Сили організму продовжують рости. Це день перетворення енергії, всебічного перетворення людини. Відбувається насамперед її глибинне зміна, яка передбачає внутрішню відмову від досягнутого, щоб життя складалося без неприємностей і подальша діяльність розвивалася вдало. Слід на час забути про власні достоїнства, так як сама людина їх легко переоцінює. В цей день, навпаки, потрібно з критичністю поставитися до себе і своїх звершень. У восьмий місячний день енергія людини спрямована всередину, а зовнішні прояви говорять швидше про деяку пасивність. Особливі почуття може викликати вогняна стихія, виникне бажання контакту з вогнем. Це може бути прагнення посидіти біля багаття або просто дивитися на сонце чи палаючу свічку. Це прагнення не слід стримувати. Можливо, в цей день у людини буде відсутній апетит, тому не зашкодить голодування, а також очищення шлунку і кишечника.

Існує думка, що у недоброї людини в цей день болить шлунок, також буває озноб, іноді горять вуха. Трапляються порушення діяльності нервової системи.

Процедури по очищенню й омолодженню організму в цей день проходять дуже успішно, без фізичного та емоційного напруження. Бажано в цей день вживати легку їжу, що складається зі злаків і овочів.

Незважаючи на те, що вогняна стихія є покровителем восьмого дня місячного календаря, поводитися з вогнем слід з максимальною обережністю.

Люди, що народилися у восьмий місячний день, часто дивують оточуючих своєю оригінальністю. Вони мають здатність «перероджуватися», з них виростають прекрасні артисти. У давнину в цей день народжувалися алхіміки.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.