Місячний день завтра

Місячний день: 3
Схід Місяця: 6:03
Захід Місяця: 22:29
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 13.05.2021
День тижня: Четвер

3-ий Місячний день

Символ – гепард, що приготувався до стрибка, леопард, барс.
Камені - джеспіліт, пірит, рубін, авантюрин, карнеол.
Тіло - потилиця

З цього дня на небі з’являється місячний серп. Третій місячний день, швидше за все, пройде дуже енергійно. Потрібно прокинутися і встати раніше, щоб не втратити можливості, які відкриваються для успішної діяльності. Не можна в цей день економити свою енергію, вона повинна вирувати і буквально фонтанувати, дозволяючи долати будь-які перешкоди. Якщо направити її в потрібне русло, можна бути впевненим, що вона не буде витрачена даремно. Позитивна енергія обов’язково повернеться до людини, тільки вжити її слід на добрі справи. Звучить банально, але це правда. Це період активної боротьби, наполегливості і навіть агресії. Всі люди, що володіють пасивним характером, в третій день Місяця стають вразливими, а тому недовірливими, підозрілими і підступними, тому що просто «гасять» в собі енергію. Цей день вважається поганим для слабких, пасивних людей, у яких виникає агресивний настрій, через постійні поразки людина може отримати емоційну і навіть фізичну травму. Якщо людина не хоче постраждати, їй потрібно налаштуватися на самозахист.

Третій день місяця можна назвати днем воїна. Тому в цю добу дуже добре проходять будь-які спортивні тренування. Якщо ж мова йде про якісь єдиноборства, то успіх просто забезпечений. У цей день добре проходить будь-яка обробка металів: заточка ножів, виливка срібних речей і т. д.

Протипоказано укладення шлюбу, так як боротьба, що надає переважне вплив на енергетику третього місячного дня, може позначитися на сімейному житті. Можна сходити в лазню або сауну, дати собі велике фізичне навантаження і тим самим вивільнити накопичену внутрішню енергію, що позитивно вплине на самопочуття людини. Якщо проводиться медитація, бажано використовувати при цьому зелений і блакитний колір.

Захворіти в цей день небезпечно, так як хвороби гостро розвиватимуться і вимагатимуть негайно вжити заходів. Часто трапляються травми.

Існує прикмета, згідно з якою не можна проливати в третій місячний день масло, так як це означає, що людина зійшла зі свого шляху, не знає свого призначення.

В цей день потрібно особливо добре контролювати негативні думки і емоції, не давати їм розвиватися. Якщо не виходить, потрібно перетворювати їх у позитивні, інакше можна порушити своє самопочуття - почнуть хворіти вуха, горло, потилиця. У той же час день не підходить для лікування цих органів.

Сни, які людина побачить в цю місячну добу, рідко збуваються, проте часто є своєрідною перевіркою внутрішніх сил людини. Тому в них є якийсь прихований сенс: не можна здаватися на милість переможця навіть уві сні. Якщо ж кінцівка сну виявилася несприятлива, її можна змінити, згадуючи сон і перемагаючи супротивника подумки відразу після пробудження.

Люди, що народилися в третій місячний день, зазвичай досягають успіху в будь-якій діяльності, де потрібно натиск і рішучість. Особливо вдало їх кар’єра складається в спортивній або військовій справі.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.