Місячний день завтра

Місячний день: 12
Схід Місяця: 15:47
Захід Місяця: 1:45
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 27.10.2020
День тижня: Вівторок

12-ий Місячний день

Символ - чаша Грааля.
Камені - перламутр, лазурит, жовтий корал, рожеві перли.
Тіло - серце.

Дванадцятий день місячного календаря зазвичай проходить дуже спокійно і мирно. Людина повинна перш за все намагатися усвідомити цілісність всього сущого на землі, відчути своє місце в світі та зв’язок із Всесвітом. Це передбачає певну концентрацію: потрібно зупинитися і прислухатися до своїх відчуттів, не аналізуючи їх. В цей день, якщо постаратися, можна спілкуватися безпосередньо зі світом, який неодмінно відповість. Як приклад можна привести молитви віруючих - якщо вони щирі, то обов’язково збуваються в цей день.

В цей час людина може бачити образи, пов’язані з тонкими сферами і очищенням думок. Справжня мудрість повинна здобути перемогу над егоїстичним розумом і почуттями, що означає наступ спокою і величі духу. У цей день особливо потрібно бути милосердним, інакше можна самому позбутися милості. Це проявляється не тільки в тому, щоб подавати милостиню, тим більше коли про це просять, але і в готовності робити подарунки, пожертвування, допомагати нужденним. І мови не може бути про те, щоб відчувати гнів і сваритися, лаятися з ким би то не було, відчувати негативні емоції. Навпаки, слід прагнути до спокою, усамітнення, любові до всіх оточуючих.

Очевидна християнська символіка дванадцятого місячного дня, який повинен пройти в молитві, сповіданні, причасті. Погано, коли люди соромляться робити приємне незнайомим людям. А адже це так просто - щира посмішка або привітне слово будь-якому перехожому може стати справжнім подарунком.

Погано проходять торгівельні справи і взагалі все, що пов’язано з матеріальним збагаченням і азартними іграми. У цей день можна вступати в шлюб. Добре проходять роботи в городі і в саду.

В цей день краще не вживати важку їжу, зате можна пити багато води, натуральні соки. Соки вживати можна будь-які, за винятком яблучного, який символізує збагачення. Дуже корисні відвари золототисячника та інших лікарських трав. Незважаючи на збільшення кількості спожитої рідини, цілком ймовірно порушення водного балансу організму. Також дванадцятий день місячного календаря підходить для очищення верхніх дихальних шляхів, серця і легенів. Для цього можна використовувати легкий відхаркувальний засіб. І обов’язково потрібно стежити за серцем, щоб не допустити надмірного навантаження. У цей день не можна проводити операції на серці і грудному відділі хребта.

Сни, які людина бачить протягом цієї місячної доби, не заслуговують на увагу, хоча іноді бувають досить яскравими та незабутніми. Вони не збуваються і не несуть ніякої інформації.

Люди, які народилися в дванадцятий день місячного календаря, часто бувають дуже добрими і милосердними, проте їх доля може приносити їм чимало страждань. Якщо вони будуть триматися гідно, у них неодмінно з’являться сили пройти через всі біди і переживання.

Місяць у Рибах

Вступом Місяця в знак Риб закінчується подорож по зодіаку, а значить, настає остання можливість Місяця підпорядкувати людину своїм примхам. Дні Риб впливають на людину таким чином, що вона стає більш чуйною, співчутливою до інших, жалісливою. Час Риб з небувалою інтенсивністю загострює інтуїтивні здібності. З’являється підвищена сприйнятливість до думки інших людей. Людина може настільки сильно піддатися психологічним впливам оточуючих, що її внутрішні почуття і думки швидше перестануть щось означати.

В цей місячний період особливо активною буде уява, тому час діяти настає для тих, кому мріяти властиво постійно. Взагалі, дні Риб ідеально підходять для будь-якої художньої діяльності, так що пора реалізувати ті ідеї, які вимагають творчого підходу.

Місяць у Рибах рекомендує основну увагу звернути на духовний світ, оскільки психічні здібності людини досягають в цей час свого максимуму.

Обачними слід бути в сфері любовних відносин. Часто в цей місячний цикл людина дивиться на світ крізь рожеві окуляри. Почуття до інших людей можуть переповнювати вас. Частково це пояснюється неприборканістю емоцій.

Те, що людині підказує внутрішній голос у дні Риб, є дуже важливим. Більше довіряйте інтуїції.