Місячний день завтра

Місячний день: 2
Схід Місяця: 6:28
Захід Місяця: 19:17
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 22.03.2023
День тижня: Середа

2-ий Місячний день

Символ - ріг достатку, паща.
Камені - агат, халцедон, жадеїт.
Тіло - ротова порожнина, зуби.

Цей день є одним з найбільш сприятливих для того, щоб починати фізичну реалізацію задумів, як правило, зроблених напередодні. При цьому потрібно задуматися про власне тіло, яке буде в цей день набиратися сил на весь місяць, тому саме тілу варто приділити особливу увагу. Варто приділити увагу харчуванню: не слід в цей день себе обмежувати у виборі продуктів, але і переїдання ні до чого доброго не приведе. Можна добре поїсти, використовуючи ті продукти і страви, які особливо подобаються в цей день або завжди. Можна дати рекомендацію звернути увагу на харчові переваги другого місячного дня і на цій основі скласти для себе дієту на весь місяць, і вона піде про запас.

Є корисна вправа для цього дня: вранці або перед сходом місяця промити шлунок, випити літр підсоленої води з лимоном, сісти в спокійній атмосфері і повільно згадувати продукти, що постійно вживаються в їжу. При цьому потрібно уважно прислухатися до своїх відчуттів. Якщо при згадці про який-небудь продукт або страву людина відчуває нудоту та інші неприємні відчуття, продукт шкідливий для організму.

До речі, точно так же можна перевірити друзів і знайомих: хто з них викликає нудоту, той не є справжнім другом. У цей день людина здатна дуже тонко відчувати сутність людей і визначати серед них «своїх» і «чужих», з якими не варто спілкуватися.

Слід заборонити собі в другій місячний день відчувати злість та інші негативні почуття. Зате потрібно всіляко розвивати і культивувати милосердя і щедрість. Щоб в майбутньому це окупилося і повернулося сповна у вигляді осяяння згори, можна зробити кому-небудь (і самому собі в тому числі) подарунок, дати у борг гроші, роздати непотрібні речі тим, хто її потребує.

День не сприяє близьким контактам з людьми, укладення шлюбу, розкраданню, судовим процесам. Людина повинна утриматися від сварок, які можуть мати в подальшому неприємні наслідки. Те ж саме відноситься до бурхливих спалахів емоцій.

Якщо немає можливості приступити до реалізації планів негайно, не варто квапити події. Найкраще в такій ситуації трохи почекати, зважити всі прийняті рішення ще раз, продовжити обдумування планів, накопичувати сили для їх здійснення. Також день дуже підходить для занять фізкультурою і початку освоєння нових знань. Великі навантаження шкідливі через близькість молодика.

З медичної точки зору це непоганий день, тому що хвора людина швидко одужує. У цей день проявляються захворювання зубів (особливо пародонтоз), лишай. Також порушується функція шлунково-кишкового тракту, загострюються психосоматичні захворювання.

Перша чверть значно впливає на шкіру, яка в цей час налаштована на прийняття, поглинання корисних речовин, тому слід користуватися моментом і проводити різні косметичні процедури, так як вони будуть найбільш ефективні в другій місячний день і в наступні кілька днів.

В цей день не можна проводити лікувальні процедури верхньої щелепи, ротової порожнини, глоткових мигдалин.

Протягом другої місячної доби людина, як правило, бачить несерйозні сни, яким не варто вірити. Навпаки, якщо уві сні людина намагається і не може подолати якусь перешкоду, наяву вона легко подолає її здолає.

Фізична складова має велике значення для тих, хто народився в цей день. Вони рідко відрізняються повнотою і тому не потребують використання якоїсь особливої дієти для підтримки форми. Також цим людям властива життєва кмітливість і практичний розум, сильна прив’язаність до близьких і майна.

Народжені у другий місячний день також постійно розвивають ці якості. Якщо людина рухається в «позитивну» сторону, якості переростають в справжню відданість і хазяйновитість. Якщо ж навпаки - людина ризикує перетворитися в скнару і загарбника.

Місяць в Овні

Коли Місяць проходить через знак Овна, люди отримують енергію цього знаку. Кожна людина має здатність регулювати такий приплив енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Образно кажучи, Місяць знаку Овен психологічно «додає масла у вогонь». Спокійні і врівноважені відносини можуть в цей час спалахнути з новою силою. Ситуація, яка, на перший погляд, виходить з-під контролю, може раптово вирішитися на вашу користь.

Коли Місяць розташовується в знаку Овна, не плануйте довго спати вранці або просто повалятися, поніжитися у ліжку. Це час для здійснення великих справ, тому спробуйте витягти з цього максимальну вигоду та використовуйте надзвичайний прилив енергії, почавши, припустимо, таку справу, виконання якої ви давно відкладали. Зосередьтеся на тих питаннях, для вирішення яких потрібна додаткова увага.

Оскільки життя, коли Місяць в Овні, відрізняється інтенсивністю, необхідно пам’ятати, що отримана енергія сильно загострює емоції.

Наші почуття в цей період легко ранимі. Підсвідомо відчуваючи це, людина намагається захиститися. Їй здається, що всі, з ким вона спілкується, хочуть її образити. Намагайтеся самі не вимовляти образливих слів, бо зруйновані в цей час відносини важко відновлюються. Особливо це стосується телефонних розмов.

Іноді люди під час Місяця в знаку Овна стають дуже запальними. Від них краще триматися подалі.

Енергію Місяця, що знаходиться в знаку Овна, слід направити на завершення таких справ, від закінчення яких ви отримаєте особливе задоволення. Пишаючись своєю роботою, саме в ці дні ви відчуєте себе на «сьомому небі» від щастя і захочете зробити нові дії, тому що всю втому знімуть місячні ритми, надихаючи на нові звершення.