Місячний день завтра

Місячний день: 7
Схід Місяця: 10:11
Захід Місяця: 22:34
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 30.01.2020
День тижня: Четвер

7-ий Місячний день

Символ - півень, роза вітрів, жезл.
Камені - сапфір, геліотроп, корал.
Тіло - легені.

Друга фаза Місяця означає продовження зростання сил організму. Протягом усього сьомого місячного дня людина володіє величезною енергією. Її кількості вже цілком достатньо для того, щоб починати активну діяльність. Потрібно поставитися до цього відповідально і намагатися використовувати її в творчих цілях. Перш за все слід пустити її на реалізацію задумів і планів. Однак не варто забувати про обережність, так як могутність, яку надає цей сприятливий день, накладає на людину і певну відповідальність, в тому числі і у виборі слів - вони в цей день мають особливу силу, а брехня взагалі здатна зробити руйнівний вплив.

Організм відчуває своє «дорослішання», в цей час багато сил і жодного прояву втоми. Всі справи, які на той час були розпочаті, йдуть, як по маслу, в результаті цього у людини з’являється віра в свої сили.

В сьомий день місячного календаря людина відчуває велику сприйнятливість в емоційному плані, потребу в спілкуванні з іншими людьми, у впливі на них, тоді як холодне ставлення, байдужість і черствість сприймаються ними з особливою хворобливістю.

Також в цей день корисно буває згадати все, що було, обміркувати своє життя, проаналізувати його. Якщо є причини для покаяння, потрібно покаятися і звільнитися від цього вантажу, поки є добра нагоду. Добре провести очищення як душі, так і тіла - попаритися в лазні, поголодувати. Не рекомендується прати. Заборонено вживати алкогольні напої.

День символізує перетворення, сприятливий для будівництва будинку, можна планувати і переплановувати, робити перестановки. Можна готувати ліки, медичні препарати, так як день вважається днем точних наук. Навіть найскладніші препарати, що містять більше сотні компонентів, будуть складені без помилок.

Друга фаза Місяця підходить для проведення очисних заходів. Найкраще провести очищення печінки та інших внутрішніх органів. Особливо ці процедури показані в тому випадку, якщо у людини хронічна втома та ослаблений імунітет. Крім того, бажано звернути увагу на діяльність периферійної нервової системи, щоб уникнути можливих неприємностей.

Це також день активних дій, коли можуть відбуватися непередбачені події. Час сприяє авантюристам і тим, хто знаходиться в стані судового процесу. Слід проводити також роботу над собою на всіх рівнях - матеріальному і духовному.

В цей день не можна проводити лікування носоглотки, голосових зв’язок, трахеї, бронхів і легенів.

Протягом сьомого дня місячного календаря людина може побачити віщий сон. Наприклад, він містить натяки на те, що є істинним призначенням в житті людини, на що їй потрібно звернути увагу, чим слід зайнятися в першу чергу. Як правило, ці сни досить легко розгадати людині, яка їх побачила, і вона може почати виконання того завдання, для якої народилася, а також відчути сенс свого життя.

Для людей, що народилися в цей день, характерне міцне здоров’я. З них можуть вийти як чудові оратори і громадські діячі, так і пліткарі з дуже поверхневими інтересами.

Місяць в Овні

Коли Місяць проходить через знак Овна, люди отримують енергію цього знаку. Кожна людина має здатність регулювати такий приплив енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Образно кажучи, Місяць знаку Овен психологічно «додає масла у вогонь». Спокійні і врівноважені відносини можуть в цей час спалахнути з новою силою. Ситуація, яка, на перший погляд, виходить з-під контролю, може раптово вирішитися на вашу користь.

Коли Місяць розташовується в знаку Овна, не плануйте довго спати вранці або просто повалятися, поніжитися у ліжку. Це час для здійснення великих справ, тому спробуйте витягти з цього максимальну вигоду та використовуйте надзвичайний прилив енергії, почавши, припустимо, таку справу, виконання якої ви давно відкладали. Зосередьтеся на тих питаннях, для вирішення яких потрібна додаткова увага.

Оскільки життя, коли Місяць в Овні, відрізняється інтенсивністю, необхідно пам’ятати, що отримана енергія сильно загострює емоції.

Наші почуття в цей період легко ранимі. Підсвідомо відчуваючи це, людина намагається захиститися. Їй здається, що всі, з ким вона спілкується, хочуть її образити. Намагайтеся самі не вимовляти образливих слів, бо зруйновані в цей час відносини важко відновлюються. Особливо це стосується телефонних розмов.

Іноді люди під час Місяця в знаку Овна стають дуже запальними. Від них краще триматися подалі.

Енергію Місяця, що знаходиться в знаку Овна, слід направити на завершення таких справ, від закінчення яких ви отримаєте особливе задоволення. Пишаючись своєю роботою, саме в ці дні ви відчуєте себе на «сьомому небі» від щастя і захочете зробити нові дії, тому що всю втому знімуть місячні ритми, надихаючи на нові звершення.