Місячний день завтра

Місячний день: 17
Схід Місяця: 16:24
Захід Місяця: 9:18
Місяць в Знаку:
В 09:48 перехід в знак ♋
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 09.12.2022
День тижня: П’ятница

17-ий Місячний день

Символ - дзвін, виноградне гроно.
Камені - циркон, вороняче і соколине око, прозорий аметист, гематит.

Сімнадцятий день місячного календаря є символом радості, спілкування, зустрічей, бесід, будь-яких колективних заходів. Він дуже сприятливий для будь-яких відносин з представниками протилежної статі. Однак, незважаючи на прихильність зірок, не слід забуватися і переходити межі розумного, щоб веселощі не перетворилося в буйство. Любов, без сумніву, найкраще почуття, проте завжди несподіване, а в цей день через неконтрольовану енергію може привести до непередбачуваних наслідків.

Також це сприятливий час для укладення шлюбу.

В цей день людина знаходить внутрішню свободу. В античній Греції сімнадцятий місячний день був днем вшанування бога виноробства Діоніса, тому влаштовувалися так звані діонісії і театральні вистави. Не дивно, що в цей день вітається екстаз і радість буття, він символізує родючість, накопичення і виростання. Святкування, застілля та банкет бажано приурочити саме до сімнадцятого місячного дня.

Робота в сімнадцятий місячний день не повинна бути рутинною, носити характер звіту і доводити людину до напруги. Слід зайнятися торгівлею, відправитися в подорож, словом, діяльність повинна приносити людині задоволення.

Потрібно провести цей день у спілкуванні і свободі, веселитися, співати пісні, виголошувати промови, демонструвати свої найкращі якості. Можна вживати сухе вино або підігрітий кагор, які пов’язані з радістю, рухом, любов’ю. Не можна відчувати страх, неприязнь, напругу. Потрібно просто бути самим собою, уникати будь-яких труднощів. Якщо якесь заняття не виходить - залишити його на потім.

В цей день можуть проявлятися інфекційні захворювання. Жіноча психіка відчуває невелику напругу. Також великий ризик отримати травму. До порушень у цей день схильні гіпофіз і ендокринна система.

Сни, які людина бачить в цю місячну добу, несуть певний сенс: якщо вони залишають приємне враження, це означає успішну реалізацію особистості в творчості і любові, якщо ж сон важкий, у житті явно не все виходить. Потрібно додати творчої енергії, стати більш відкритим для людей, тоді з’явиться можливість вирішити всі проблеми. Не можна упускати цю можливість!

Люди, народжені в сімнадцятий день місячного календаря, постійно зайняті пошуками своєї «половинки» в житті. На жаль, не всім це вдається, а якщо пошуки закінчуються успішно, ці люди набувають надзвичайну мудрість і силу.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.