Місячний день завтра

Місячний день: 23
Захід Місяця: 15:30
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 29.10.2021
День тижня: П’ятница

23-ий Місячний день

Символ - крокодил, черепаха.
Камені - крокодили, топаз, чорний нефрит.
Тіло - статеві органи.

Двадцять третій день місячного календаря знаменує різні перебудови у фізичному світі, які відбуваються за інерцією, так як сила діяльності набрала за минулі дні місяця значну швидкість. При цьому людині здається, що зміни відбуваються не з її волі, тим більше що ці зміни часто стосуються таких речей в фізичному світі, що сприймаються як втрати. Людині взагалі властива сильна прихильність до фізичного світу. Вона може відчувати непереборне бажання зупинити зміни, втримати світ у колишніх рамках. Це зробить день дуже важким. Набагато легше з деякою відстороненістю ставитися до матеріальних предметів, майна і результатів своєї праці. Спілкування з людьми не принесе користі, протипоказаний секс, так як в цей день він призведе до сильного фізичного та емоційного виснаження. Зате день дуже сприятливий для того, щоб позбутися усього зайвого. Це може бути очищення організму, а може бути генеральне прибирання в будинку, з виносом старого мотлоху на звалище. Немає нічого дивного в тому, що цей день має на увазі утримання від будь-яких надмірностей.

Під час спадаючого місяця енергія людини також спадає, справи не вдаються, можна навіть відчути себе неповноцінним. Незважаючи на те, що фізичні сили зменшуються, під час четвертої фази Місяця відкриваються джерела нових духовних сил, мудрість, знання і розуміння світу. Однак це відбувається лише тоді, коли людина правильно поводилась в попередні фази. У такому випадку з’являється відчуття, що час витрачено не даремно і можна зі спокійною душею переходити від активних дій до пасивного відпочинку.

Секс в цей день призводить до великого занепаду сил. Також людина може відчувати невгамовний апетит і спрагу. Небажані контакти, невдало проходять ділові розмови. Не можна сваритися. Щоб зберегти душевний спокій, слід присвятити цей день домашнім справам - облаштуванню житла, прибиранню.

Не рекомендується в двадцять третій місячний день вступати в шлюб. Можна вирушати в дорогу. Це період утримання, обережності й акуратності, коли людина отримує сили і можливості піднятися на більш високий рівень розвитку.

Слід вживати молочні продукти й горіхи, але не м’ясо. У цей день у людини може початися важке і тривале захворювання, імунітет послаблюється. Бажано провести процедури по зміцненню і оздоровленню хребта. Також загострюються статеві проблеми.

Сни, які людина бачить протягом цієї місячної доби, означають щось зовсім протилежне тому, що чекає в дійсності.

У двадцять третій день місячного календаря народжуються так звані «пробивні» люди, які зазвичай досягають досконалості у своїй діяльності і за всяку ціну досягають поставленої мети. Головне - щоб ця діяльність і цілі були позитивними.

Місяць у Леві

Як тільки Місяць перейде в знак Лева, ви зможете зітхнути вільно. Цей вогняний знак наповнює людей гордістю, теплом, дає щедрість, а також відзначається величністю, екстравагантністю. Перебуваючи під його впливом, людина може відчути прояви підвищеної збудливості, стрімкості, вимагати від інших постійного захоплення власною персоною.

Лев - цар звірів. Коли Місяць розташовується в цьому знаку, люди прагнуть до панування і управління життям інших.

Місяць у Леві, крім того, допоможе відкрити ваші почуття іншим. Ваша чарівність привертає увагу, а що благородна манера поведінки завойовує любов оточуючих. Однак будьте обережні і не піддавайтеся надмірній впертості або одержимості.

Гординя і бажання домінувати над іншими можуть зруйнувати і звести нанівець думку інших людей про вас.

Мабуть, це ідеальний час для того, щоб відпочити і просто поніжитися на пляжі. По тілу розливається тепле відчуття, що сприяє відновленню втрачених сил. Місяць знаку Лева має свого роду вогняну енергією, але її вплив швидше позначається на внутрішній області особистої індивідуальності, ніж у сфері активної діяльності. Розкажіть хороший анекдот або дайте корисну пораду, проте не робіть жодних активних дій.

Не плануйте використовувати енергію знаку Лева на вчинення чого-небудь конструктивного. Найкраще використовувати цей час для відновлення власного організму після складного емоційного перевантаження, випробуваного в попередній місячний місяць. Також Місяць допоможе повернути енергійний емоційний стан. Розслабтеся і отримуйте від життя максимум задоволення, уникаючи тиску як внутрішнього, так і зовнішнього характерів.

В цей час інтуїція стане найбільш ефективною в сфері спілкування з іншими людьми, але не допоможе розібратися в емоціях. Використовуйте вашу чарівність для успішного контакту з людьми, оскільки в цей період ви інтуїтивно будете вгадувати, чого саме вони потребують. Поки людина в цей час буде перебувати в центрі загальної уваги, вона буде щедрою і ласкавою. Намагайтеся знайти визнання серед тих людей, які вам здаються цікавими. Їх заступництво підніме вашу самооцінку.