Місячний день завтра

Місячний день: 23
Схід Місяця: 2:43
Захід Місяця: 12:46
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 23.05.2022
День тижня: Понеділок

23-ий Місячний день

Символ - крокодил, черепаха.
Камені - крокодили, топаз, чорний нефрит.
Тіло - статеві органи.

Двадцять третій день місячного календаря знаменує різні перебудови у фізичному світі, які відбуваються за інерцією, так як сила діяльності набрала за минулі дні місяця значну швидкість. При цьому людині здається, що зміни відбуваються не з її волі, тим більше що ці зміни часто стосуються таких речей в фізичному світі, що сприймаються як втрати. Людині взагалі властива сильна прихильність до фізичного світу. Вона може відчувати непереборне бажання зупинити зміни, втримати світ у колишніх рамках. Це зробить день дуже важким. Набагато легше з деякою відстороненістю ставитися до матеріальних предметів, майна і результатів своєї праці. Спілкування з людьми не принесе користі, протипоказаний секс, так як в цей день він призведе до сильного фізичного та емоційного виснаження. Зате день дуже сприятливий для того, щоб позбутися усього зайвого. Це може бути очищення організму, а може бути генеральне прибирання в будинку, з виносом старого мотлоху на звалище. Немає нічого дивного в тому, що цей день має на увазі утримання від будь-яких надмірностей.

Під час спадаючого місяця енергія людини також спадає, справи не вдаються, можна навіть відчути себе неповноцінним. Незважаючи на те, що фізичні сили зменшуються, під час четвертої фази Місяця відкриваються джерела нових духовних сил, мудрість, знання і розуміння світу. Однак це відбувається лише тоді, коли людина правильно поводилась в попередні фази. У такому випадку з’являється відчуття, що час витрачено не даремно і можна зі спокійною душею переходити від активних дій до пасивного відпочинку.

Секс в цей день призводить до великого занепаду сил. Також людина може відчувати невгамовний апетит і спрагу. Небажані контакти, невдало проходять ділові розмови. Не можна сваритися. Щоб зберегти душевний спокій, слід присвятити цей день домашнім справам - облаштуванню житла, прибиранню.

Не рекомендується в двадцять третій місячний день вступати в шлюб. Можна вирушати в дорогу. Це період утримання, обережності й акуратності, коли людина отримує сили і можливості піднятися на більш високий рівень розвитку.

Слід вживати молочні продукти й горіхи, але не м’ясо. У цей день у людини може початися важке і тривале захворювання, імунітет послаблюється. Бажано провести процедури по зміцненню і оздоровленню хребта. Також загострюються статеві проблеми.

Сни, які людина бачить протягом цієї місячної доби, означають щось зовсім протилежне тому, що чекає в дійсності.

У двадцять третій день місячного календаря народжуються так звані «пробивні» люди, які зазвичай досягають досконалості у своїй діяльності і за всяку ціну досягають поставленої мети. Головне - щоб ця діяльність і цілі були позитивними.

Місяць у Рибах

Вступом Місяця в знак Риб закінчується подорож по зодіаку, а значить, настає остання можливість Місяця підпорядкувати людину своїм примхам. Дні Риб впливають на людину таким чином, що вона стає більш чуйною, співчутливою до інших, жалісливою. Час Риб з небувалою інтенсивністю загострює інтуїтивні здібності. З’являється підвищена сприйнятливість до думки інших людей. Людина може настільки сильно піддатися психологічним впливам оточуючих, що її внутрішні почуття і думки швидше перестануть щось означати.

В цей місячний період особливо активною буде уява, тому час діяти настає для тих, кому мріяти властиво постійно. Взагалі, дні Риб ідеально підходять для будь-якої художньої діяльності, так що пора реалізувати ті ідеї, які вимагають творчого підходу.

Місяць у Рибах рекомендує основну увагу звернути на духовний світ, оскільки психічні здібності людини досягають в цей час свого максимуму.

Обачними слід бути в сфері любовних відносин. Часто в цей місячний цикл людина дивиться на світ крізь рожеві окуляри. Почуття до інших людей можуть переповнювати вас. Частково це пояснюється неприборканістю емоцій.

Те, що людині підказує внутрішній голос у дні Риб, є дуже важливим. Більше довіряйте інтуїції.