Місячний день завтра

Місячний день: 24
Схід Місяця: 0:14
Захід Місяця: 15:57
Місяць в Знаку:
В 11:46 перехід в знак ♊
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 02.08.2021
День тижня: Понеділок

24-ий Місячний день

Символ - ведмідь, гора
Камені - малахіт, чорна яшма, повітряний обсидіан, блакитний нефрит.
Тіло - пахви.

Двадцять четвертий місячний день є днем чоловічої енергетики, коли тіло повністю знаходиться під контролем розуму. Людина відчуває сильний підйом фізичних сил. Природно, цей день сприятливий для проведення силових тренувань ударними темпами. Також цей день дуже підходить для початку будь-яких справ. Спілкування з протилежною статтю принесе чудові відчуття, як і секс.

В цей день людина може як отримати звільнення від тривалої недуги, так і захворіти дуже важко. Особливо це пов’язано з сексуальною енергією - якщо вона не знаходить виходу, у людини трапляються нервові і фізичні розлади. Можуть загострюватися алергічні реакції.

Цей день символізує також пробудження сил природи. Не рекомендується починати подорож, сумувати, байдикувати. Сприятливий вплив для будівництва будинку, роботи в саду і городі.

Сни, які людина бачить у цей день, вказують на стан її сексуальної енергії. Хороші сни означають повний порядок в особистому житті, неприємні - проблеми в цій галузі.

В двадцять четвертий день місячного календаря народжуються люди, наділені фізичною силою і талантами. Іноді вони бувають трохи дивними.

Місяць у Тільці

Місяць, який прийшов у знак Тільця, приносить людям умиротворення, відчуття надійності, стійкості і стабільності. Пристрасті, що охоплювали людину напередодні, раптом стихають, а на їх місце приходять смиренність і терпіння.

Сильні спалахи гніву і невдоволення під час Місяця в Тільці практично неможливі, навіть у крайніх випадках. Місяць даного знаку підсилює самовладання, підвищує самоконтроль.

Місяць допоможе завершити раніше розпочаті справи, але буде перешкоджати реалізації нових ідей.

В залежності від фази Місяця впливи Тільця можуть бути і негативними, викликаючи відчуття покинутості, втрати сил. Бажання піти в себе і уникнути участі в нових підприємствах буде нав’язано Місяцем.

В цей період ви з легкістю будете засипати, не відчуваючи безсоння і занепокоєнь.

Місяць на всіх діє по-різному. Деякі люди під час проходження Місяцем знаку Тільця відчувають прилив енергії, їх робота продуктивна. Багато хто відчуває себе емоційно комфортно, отримуючи від нічного світила заряд бадьорості.

В цей період нелегко зважитися на будь-який необдуманий вчинок. Однак ця стабільність допоможе отримати внутрішню силу, яка породить дивовижну внутрішню гармонію і спокій.

Цей час не сприяє прояву щедрості. Справа в тому, що Місяць у знаку Тільця викликає прояви деякого міщанства, користолюбства, скупості, тому ми відчуваємо складності і замішання, якщо виникає необхідність поділитися з іншими людьми чим-небудь.

Це хороша пора для вирішення фінансових питань. Практична хватка в цей період поліпшується, завдяки чому грошові питання вирішуються самі собою. У цей час потрібно робити запаси, відкладати гроші на майбутнє.

Любов до всього матеріального, яка властива цьому Місяцю, може спокусити купити те, про що ви так давно мріяли, але краще поберегти свій гаманець від великих покупок.

Місяць також приносить відчуття захищеності і одночасно підсилює впертість і наполегливість.

Якщо в цей час ви побачите річ, яку довго шукали, то купіть її тут же, без зволікання. Ціна не бути грати ніякої ролі, однак краса і престижність тільки запевнять вас у правильності рішення.

Внутрішня сила і завзятість спільно з практичної хваткою, характерною для цього знаку, допоможуть вам досягти будь-якої мети.

Отже, Місяць у знаку Тільця, як правило, надає людині дві можливості: бути пасивним, сидіти і міркувати про те, як за вас добрі люди виконають всю роботу, або, ні хвилини не зволікаючи, завершити справи, розпочаті раніше.

Цей Місяць дасть проявитися вашій турботливій натурі, готовій підтримати інших і прийти їм на допомогу.