Місячний день післязавтра

Місячний день: 24
Схід Місяця: 0:11
Захід Місяця: 15:55
Місяць в Знаку:
В 21:09 перехід в знак ♍
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 30.10.2021
День тижня: Субота

24-ий Місячний день

Символ - ведмідь, гора
Камені - малахіт, чорна яшма, повітряний обсидіан, блакитний нефрит.
Тіло - пахви.

Двадцять четвертий місячний день є днем чоловічої енергетики, коли тіло повністю знаходиться під контролем розуму. Людина відчуває сильний підйом фізичних сил. Природно, цей день сприятливий для проведення силових тренувань ударними темпами. Також цей день дуже підходить для початку будь-яких справ. Спілкування з протилежною статтю принесе чудові відчуття, як і секс.

В цей день людина може як отримати звільнення від тривалої недуги, так і захворіти дуже важко. Особливо це пов’язано з сексуальною енергією - якщо вона не знаходить виходу, у людини трапляються нервові і фізичні розлади. Можуть загострюватися алергічні реакції.

Цей день символізує також пробудження сил природи. Не рекомендується починати подорож, сумувати, байдикувати. Сприятливий вплив для будівництва будинку, роботи в саду і городі.

Сни, які людина бачить у цей день, вказують на стан її сексуальної енергії. Хороші сни означають повний порядок в особистому житті, неприємні - проблеми в цій галузі.

В двадцять четвертий день місячного календаря народжуються люди, наділені фізичною силою і талантами. Іноді вони бувають трохи дивними.

Місяць у Леві

Як тільки Місяць перейде в знак Лева, ви зможете зітхнути вільно. Цей вогняний знак наповнює людей гордістю, теплом, дає щедрість, а також відзначається величністю, екстравагантністю. Перебуваючи під його впливом, людина може відчути прояви підвищеної збудливості, стрімкості, вимагати від інших постійного захоплення власною персоною.

Лев - цар звірів. Коли Місяць розташовується в цьому знаку, люди прагнуть до панування і управління життям інших.

Місяць у Леві, крім того, допоможе відкрити ваші почуття іншим. Ваша чарівність привертає увагу, а що благородна манера поведінки завойовує любов оточуючих. Однак будьте обережні і не піддавайтеся надмірній впертості або одержимості.

Гординя і бажання домінувати над іншими можуть зруйнувати і звести нанівець думку інших людей про вас.

Мабуть, це ідеальний час для того, щоб відпочити і просто поніжитися на пляжі. По тілу розливається тепле відчуття, що сприяє відновленню втрачених сил. Місяць знаку Лева має свого роду вогняну енергією, але її вплив швидше позначається на внутрішній області особистої індивідуальності, ніж у сфері активної діяльності. Розкажіть хороший анекдот або дайте корисну пораду, проте не робіть жодних активних дій.

Не плануйте використовувати енергію знаку Лева на вчинення чого-небудь конструктивного. Найкраще використовувати цей час для відновлення власного організму після складного емоційного перевантаження, випробуваного в попередній місячний місяць. Також Місяць допоможе повернути енергійний емоційний стан. Розслабтеся і отримуйте від життя максимум задоволення, уникаючи тиску як внутрішнього, так і зовнішнього характерів.

В цей час інтуїція стане найбільш ефективною в сфері спілкування з іншими людьми, але не допоможе розібратися в емоціях. Використовуйте вашу чарівність для успішного контакту з людьми, оскільки в цей період ви інтуїтивно будете вгадувати, чого саме вони потребують. Поки людина в цей час буде перебувати в центрі загальної уваги, вона буде щедрою і ласкавою. Намагайтеся знайти визнання серед тих людей, які вам здаються цікавими. Їх заступництво підніме вашу самооцінку.