Місячний день післязавтра

Місячний день: 14
Схід Місяця: 13:10
Захід Місяця: 5:10
Місяць в Знаку:
В 20:51 перехід в знак ♋
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 25.01.2021
День тижня: Понеділок

14-ий Місячний день

Символ - труба.
Камені - гіацинт, сапфір, ляпіс-лазур.
Тіло - кишечник.

Чотирнадцятий день місячного календаря можна вважати найпотужнішим днем місяця за місячним календарем. В цей день слід здійснювати сміливі, рішучі дії. День підходить для серйозного кроку, який здатний вирішити результат всієї справи.

Також потрібно саме в цей день починати якусь важливу, глобальне, довгострокове справу. Не можна розпорошуватися на дрібниці, навпаки, слід приділити увагу найважливішого питання або проблеми і присвятити день цього. Особливо вітається в цей день фізична активність.

Добре в цей день міняти роботу. Небажано розлучатися і брати участь в судових процесах - справа буде проходити без збоїв, проте можливі негативні наслідки. Цей день підходить для азартних ігор, комерційних заходів. Можна вирушати в подорож.

В цей день музика діє на людину найбільш сприятливо. Також можна працювати з усіма видами інформації, зі священними текстами. Користь принесе фізичне навантаження, яке дуже ефективно допоможе впоратися з тугою, сумом, меланхолією, що часто відвідують людини в цей день.

День підходить для старанної молитви, «сухого голодування», тобто без вживання рідини, яка в цей день лише забруднює організм. Якщо людина докладе певних зусиль, у неї можуть відкритися надзвичайні здібності, аж до ясновидіння.

Хвороби, які почалися в цей день, проходять швидко і легко. Можна провести в цей день процедури очищення організму від шлаків, що накопичилися. Також через велике навантаження на психіку у людини часто змінюється настрій.

Сни, що приснилися протягом цієї місячної доби, не несуть ніякої важливої інформації, тому можна не надавати їм великого значення. Найчастіше ці сни бувають сумними.

Люди, які народилися в чотирнадцятий день місячного календаря, часто володіють слабким здоров’ям. Незважаючи на це, вони здатні зробити подвиг, оскільки чисті душею і дуже щасливі. Вони слідують своєму покликанню і знаходяться в постійних пошуках, постійному русі.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.