Місячний день післязавтра

Місячний день: 9
Схід Місяця: 10:56
Захід Місяця: 2:54
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: 13:22 Перша чверть
Дата: 01.04.2020
День тижня: Середа

9-ий Місячний день

Символ - кажан, Чумацький шлях.
Камені - александрит, раухтопаз, чорні перли, змійовик.
Тіло - груди.

Традиційно дев’ятий день місячного календаря вважається темним, тому не слід звертати уваги на зовнішнє зло, щоб самому не стати його джерелом. День небезпечний, невдалий, сатанинський. Не потрібно лякатися і постійно очікувати неприємностей, а якщо вони все-таки відбулися, варто просто зупинитися і задуматися: може, сама людина в минулому щось зробила неправильно і цим накликала на себе гнів вищих сил. Коли можна простежити зв’язок, можна і усунути причину неприємностей, тим самим виправивши ситуацію. Після цього протягом найближчого часу стан справ відчутно зміниться на краще.

Головне - не починати в цей день нічого нового. Це все одно не принесе користі, а час буде витрачено даремно, оскільки занадто великий ризик неправильно розрахувати свої можливості і понести втрати. Можна зосередитися на планомірному продовженні розпочатих справ.

Це час, коли трапляються зваби, ілюзії, обмани, отруєння. Протягом цієї доби людині зазвичай сняться болісні сни з поганою ознакою, яким не варто довіряти. Також в цей день людина отримує сигнали, причому тільки погані. На них слід звертати особливу увагу і ставитися до кожного з них з тверезою оцінкою, ретельно обмірковувати.

Через негативний вплив цього дня людина повинна активно захищатися від усього агресивного і негативного, що може звалитися на неї у дев’ятий день місячного календаря. Навпаки, слід зберігати скромність і провести цей день займаючись буденною роботою.

В цей день не можна проявляти свої почуття. Не завадить запастися стійкістю, так як цілком ймовірне отримання поганих новин, невезіння, навіть нещасні випадки. Найкраще, якщо людина зможе пережити всі ці події спокійно, не виливаючи у світ свої негативні емоції. Не варто з піною у рота доводити свою правоту, захищати свою думку будь-що-будь. Можливо, якраз ця думка і є помилковою. Це саме той день, коли справедливі слова «ініціатива карається» і може призвести до непередбачуваних наслідків. Потрібно провести процедури очищення, проявляти пасивність і зберігати постійний контроль за подіями і своїм станом.

Несприятливим знаком вважається, якщо в цей день людина відчуває, ніби у грудях немає місця для повітря - в такому випадку потрібно відволіктися від безлічі проблем, що накопичилися і зайнятися своєю духовністю, традиціями, джерелами. Захистом від негативного впливу буде те, що людина пробачить в цей день того, хто її образив.

Дев’ятий день місячного календаря підходить для садово-городніх робіт і для того, щоб вирушати в дорогу. І навпаки, краще не займатися роботою на кухні, навчальною діяльністю. День не сприяє укладенню шлюбу. Дуже поганою прикметою вважалося за старих часів пролити в цей день молоко. Також люди намагалися не підходити до дзеркала, щоб не розбити його, побоювалися навіть дивитися в нього.

Існувала, як не дивно, і добра прикмета дев’ятого місячного дня - щасливим знаком вважалося, якщо в цей день зацвіте кактус.

Захворювання, що почалися в цей день, бувають небезпечні, проте легко піддаються лікуванню. Як правило, трапляються невралгії і можуть загостритися серцево-судинні захворювання. Медикам слід звернути особливу увагу на профілактику стенокардії та інших хвороб. Імунітет дуже ослаблений, особливо чутливою стає психіка людини: позначається перевантаженість невирішеними проблемами, виявляються різні комплекси, фобії і прагнення до самогубства. Часто в цей день відбувається отруєння організму. Не слід голодувати, як і переїдати. Протипоказано вживання алкоголю.

Сни, які людина побачить протягом цієї місячний доби, як ніби призначені для того, щоб налякати. Вони залишають тяжке враження, навіть якщо це не були кошмари. Однак це теж можна назвати своєрідною провокацією, тому можна сміливо забути про все побачене і починати свій звичайний робочий день.

Люди, які народилися у дев’ятий місячний день, зазвичай мають слабке здоров’я, проте їм слід просто сприймати проблеми як виклик і постійно боротися за власну внутрішню і зовнішню чистоту, хоча це досить важко. Проте в результаті їх проблеми стануть черговою сходинкою до самовдосконалення. Їм потрібно постійно працювати над собою і регулярно проходити процедури очищення.

Місяць у Раку

Вплив Місяця, що управляє знаком Рака, буде особливо інтенсивним і глибоким.

Рак є «жіночим», водним знаком. Підкоряючись місячному керівництву, він загострює цілий спектр різноманітних емоцій: від піднесених і оптимістичних до гранично пригнічених і негативних. Місячні фази Рака сильно впливають на емоційний стан людини.

Місяць у Раку надає людям прекрасну можливість зрозуміти внутрішнє «я», спостерігаючи за емоціями. Це час для прояву тих почуттів, які людина довгий час у собі придушувала. Місяць у ці дні пробиває таємну стежку до вашого серця.

Часто в цей місячний період людина легко піддається швидким емоційним реакціям. Глибоко вражають епізоди з книг, фільмів. Люди можуть обливатися сльозами над невигадливою сентиментальною сценою у фільмі або, подивившись яку-небудь гарну картину, занурюватися в глибокі ностальгічні спогади і роздуми.

Це не той час, енергію якого ви зможете вживати в своїх цілях; скоріше навпаки, Місяць у Раку буде «використовувати» вас. Єдиний спосіб позитивно і продуктивно прожити цей місячний період - бути чесним із самим собою. Саме брехня заганяє всередину вашого «я» емоційні проблеми, які посилюються з приходом Місяця в знак Рака.

Краща стратегія, яка допоможе звести до мінімуму негативний вплив Місяця в Раку, полягає в тому, щоб перестати боятися, подолати помилки і відкрити себе назустріч цим впливам. Також необхідно прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Підкоряйтеся вашому серцю і вчіться у нього мудрості. Ваше внутрішнє «я» підкаже, що багато емоцій ви самі замкнули всередині себе, відмовляючись визнавати саме їхнє існування. Дні Рака дають прекрасну можливість побачити різницю між тим, ким ви насправді є, і тим соціальним чином, який пропонуєте зовнішньому світу. Як тільки людина стане більш відкритою і чесною із собою, вона ефективно реалізує своє справжнє «я».

В цьому випадку її внутрішнє і зовнішнє «я» почнуть зближуватися. Цей процес істотно знизить можливість того, що пригнічені емоції виявляться замкнутими в темній пастці внутрішньої природи, готові кожного разу вирватися назовні і привести до агресії.

Крім того, людина зможе відкрити для себе просту істину: люди в переважній більшості люблять її швидше такою, якою вона є, а не такою, якою намагається здаватися.

Іноді це пов’язано з тим, що даний місячний період змушує людей бути чеснішими. Під час розташування Місяця в знаку Рака багато довіряють власним почуттям і емоціям, борючись з внутрішнім напруженням, створеним неправильним уявленням про своє «я».

Часто люди, переживаючи, наприклад, важкий період розлучення, насилу можуть зберегти відчуття внутрішньої цілісності, їм вкрай складно точно визначити ставлення до себе і до оточуючих, а також до своєї роботи і світу в цілому. Частково «це» пояснюється брехнею, за допомогою якої вони переконують себе, намагаючись захистити своє «це». Перетворюючись на суцільний клубок емоцій, люди втрачають контроль над собою, особливо в період знаходження Місяця в знаку Рака. Самоаналіз, якого можна досягти в цей час, дає людині можливість визначити, чого саме вона хоче. Це збільшує ймовірність повної реалізації бажань, встановлюючи цілі і схематично помічаючи шлях досягнення цих цілей. Таким чином, місячний період Рака може виявитися найбільш плідним.