Місячний день післязавтра

Місячний день: 20
Схід Місяця: 0:06
Захід Місяця: 11:33
Місяць в Знаку:
В 08:05 перехід в знак ♈
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 11.07.2020
День тижня: Субота

20-ий Місячний день

Символ - орел.
Камені - червона яшма, гірський кришталь.
Тіло - верхня частина спини, лопатки, плечі, очеревина.

Двадцятий день місячного календаря може пройти дуже цікаво. Цей день можна назвати днем дивовижних відкриттів, які допоможуть людині побачити світ в новому світлі, а також здійснити повне внутрішнє перетворення. У людини має бути щире бажання відкинути гординю, зарозумілість, гидливість і просто відкритися тому, що принесе цей чудовий день. Якщо вийде, можна провести час у суспільстві однодумців, думка яких обов’язково допоможе людині відкрити очі на багато дуже важливих речей.

В цей день рекомендується приймати важливі рішення і здійснювати важливі вчинки, оскільки це буде легко зробити, не відчуваючи при цьому сумнівів. Це означає, що людина піднялась на вищий щабель у своєму розвитку. Духовне перетворення досягається також через релігійний подвиг, моральну чистоту і аскетизм.

День сприятливий для людей цілеспрямованих, принципових, лідерів і ораторів. Можна займатися будь-якими справами, аби вони не були нудними і одноманітними. Бажано провести цей день вдома, в колі сім’ї.

Захворювання в цей день трапляються рідко, зате існує небезпека отримати травму. Особливо вразливий хребет. Голодування в двадцятий місячний день принесе духовне прозріння. Добре не їсти м’ясо і рибу та не витрачати занадто багато енергії. Протягом цієї місячної доби сни мають цікаву властивість: можна керувати ними і навіть намагатися увійти в чужий сон.

В двадцятий день місячного календаря часто народжуються творчі люди, яким властиво підніматися над оточуючими і вести себе або з благородством королів, або з погордою лакеїв. Цим людям потрібно боротися з такими проявами.

Місяць у Рибах

Вступом Місяця в знак Риб закінчується подорож по зодіаку, а значить, настає остання можливість Місяця підпорядкувати людину своїм примхам. Дні Риб впливають на людину таким чином, що вона стає більш чуйною, співчутливою до інших, жалісливою. Час Риб з небувалою інтенсивністю загострює інтуїтивні здібності. З’являється підвищена сприйнятливість до думки інших людей. Людина може настільки сильно піддатися психологічним впливам оточуючих, що її внутрішні почуття і думки швидше перестануть щось означати.

В цей місячний період особливо активною буде уява, тому час діяти настає для тих, кому мріяти властиво постійно. Взагалі, дні Риб ідеально підходять для будь-якої художньої діяльності, так що пора реалізувати ті ідеї, які вимагають творчого підходу.

Місяць у Рибах рекомендує основну увагу звернути на духовний світ, оскільки психічні здібності людини досягають в цей час свого максимуму.

Обачними слід бути в сфері любовних відносин. Часто в цей місячний цикл людина дивиться на світ крізь рожеві окуляри. Почуття до інших людей можуть переповнювати вас. Частково це пояснюється неприборканістю емоцій.

Те, що людині підказує внутрішній голос у дні Риб, є дуже важливим. Більше довіряйте інтуїції.