Місячний день післязавтра

Місячний день: 27
Схід Місяця: 5:32
Захід Місяця: 13:01
Місяць в Знаку:
В 11:08 перехід в знак ♑
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 29.01.2022
День тижня: Субота

27-ої Місячний день

Символ - жезл, тризуб.
Камені - смарагд, гіпс, чароїт, лазурит, малахіт, ліловий прозорий аметист, адуляр, рожевий і малиновий кварц.

Двадцять сьомий день місячного календаря є днем, присвяченим внутрішньому, духовному світу людини.

В цей день слід забути про матеріальний світ і постаратися підтримувати легкий, розслаблений стан, яке допоможе у вирішенні багатьох внутрішніх питань. Найкраще, якщо людина проведе цей день в дорозі, оскільки вона налаштовує на потрібний лад.

Ще один день, який потрібно провести не витрачаючи сили і енергію даремно. Зловживати накопиченим потенціалом не можна, інакше можна виснажити організм.

Небажано в двадцять сьомий день місячного календаря дивитися в дзеркало - від цього може з’явитися відчуття неповноцінності. Найкраще в цей день займатися медитацією, так як є можливість отримати інтуїтивне прозріння, побачити довгоочікуваний вихід з тієї ситуації, яка давно вимагає дозволу.

Не слід занадто багато уваги приділяти побутовим проблемам, коли час вимагає зосередитися на високій матерії.

Корисні будуть ті знання і навички, отримані в цей день місячного календаря. Можна починати подорож, особливо морську. Також день сприятливий для садових робіт, для догляду за квітами. У двадцять сьомий день місячного календаря людина вчиться пізнавати світ з несподіваного боку, який раніше був закритим. Добре в цей день віддати борги.

День підходить для того, щоб слухати музику, гуляти на природі. Не слід відвідувати цвинтар, щоб не розгубити енергію на печаль і тугу. Небажано їсти картоплю і цитрусові. Також день несприятливий для укладення шлюбу.

Найбільш вразлива частина тіла людини в цей день - гомілки, їх не можна лікувати. Може порушуватися кровообіг і загострюватися тромбофлебіт.

Місяць у Стрільці

Місяць знаку Стрільця - це Місяць вогню. Під його впливом напружена сексуальна енергія Місяця в Скорпіоні перетвориться в теплі, романтичні почуття. Це ідеальний час для встановлення дружніх зв’язків, особливо з тими, хто вам давно подобається.

Вплив Місяця, що розташовується в дев’ятому знакові зодіаку, направлено на збереження людиною оптимізму і життєрадісності. Вогняна енергія Стрільця допомагає людині активно діяти. Найкраще використовувати цей імпульс на реалізацію проектів, які потребують багато сил, наприклад, в галузі освіти.

Місяць у Стрільці - це Місяць, що встановлює контроль. У багатьох в ці дні з’являється відчуття, що за всіма їхніми діями хтось спостерігає.

З іншого боку, потреба нікому не довіряти та все перевіряти виникне і у вас. Тим не менш, не слід засмучуватися, якщо контроль буде вислизати з ваших рук. Цей місячний період - не найкращий для з’ясування відносин, проте в разі потреби рекомендується проявити наполегливість та рішучість.

Місяць у Стрільці нагадає людині про оптимізм – чудову якість, завдяки якій на світі ще не перевелися фантазери та мрійники. Під час даного місячного періоду надмірна життєлюбність може привести до необдуманих дій і нездатності розглянути сутність того, що відбувається, поки не буде занадто пізно.

Зазвичай під час місячних днів знаку Стрільця багато зберігають спокій і безтурботність. Пом’якшується ставлення до роботи і метушні звичайного життя: ці проблеми стають менш значущими, пріоритетом починають користуватися духовні прагнення. Більшість пристрастей і справжніх захоплень беруть початок в цей місячний період.

Будь-яка концентрація уваги корисна і плідна. Найкраще зосередитися на роботі або реалізації внутрішніх установок. Не розраховуйте, що близькі та знайомі підтримають вашу ініціативу, приймайте це як належне. З іншого боку, надмірне занепокоєння з цього приводу і недостатня уважність до друзів можуть призвести до біди.

Місячний період знаку Стрільця - це час юнацького ідеалізму і роботи по досягненню найпотаємніших і амбітних цілей.