Місячний день післязавтра

Місячний день: 8
Схід Місяця: 10:28
Захід Місяця: 23:39
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 31.01.2020
День тижня: П’ятница

8-ий Місячний день

Символ - фенікс, скринька з скарбами.
Камені - червоний граніт, хризоліт, уваровит, олівін.
Тіло - шлунок.

Восьмий день місячного календаря є днем змін, коли вже почалася друга фаза циклу. Сили організму продовжують рости. Це день перетворення енергії, всебічного перетворення людини. Відбувається насамперед її глибинне зміна, яка передбачає внутрішню відмову від досягнутого, щоб життя складалося без неприємностей і подальша діяльність розвивалася вдало. Слід на час забути про власні достоїнства, так як сама людина їх легко переоцінює. В цей день, навпаки, потрібно з критичністю поставитися до себе і своїх звершень. У восьмий місячний день енергія людини спрямована всередину, а зовнішні прояви говорять швидше про деяку пасивність. Особливі почуття може викликати вогняна стихія, виникне бажання контакту з вогнем. Це може бути прагнення посидіти біля багаття або просто дивитися на сонце чи палаючу свічку. Це прагнення не слід стримувати. Можливо, в цей день у людини буде відсутній апетит, тому не зашкодить голодування, а також очищення шлунку і кишечника.

Існує думка, що у недоброї людини в цей день болить шлунок, також буває озноб, іноді горять вуха. Трапляються порушення діяльності нервової системи.

Процедури по очищенню й омолодженню організму в цей день проходять дуже успішно, без фізичного та емоційного напруження. Бажано в цей день вживати легку їжу, що складається зі злаків і овочів.

Незважаючи на те, що вогняна стихія є покровителем восьмого дня місячного календаря, поводитися з вогнем слід з максимальною обережністю.

Люди, що народилися у восьмий місячний день, часто дивують оточуючих своєю оригінальністю. Вони мають здатність «перероджуватися», з них виростають прекрасні артисти. У давнину в цей день народжувалися алхіміки.

Місяць в Овні

Коли Місяць проходить через знак Овна, люди отримують енергію цього знаку. Кожна людина має здатність регулювати такий приплив енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Образно кажучи, Місяць знаку Овен психологічно «додає масла у вогонь». Спокійні і врівноважені відносини можуть в цей час спалахнути з новою силою. Ситуація, яка, на перший погляд, виходить з-під контролю, може раптово вирішитися на вашу користь.

Коли Місяць розташовується в знаку Овна, не плануйте довго спати вранці або просто повалятися, поніжитися у ліжку. Це час для здійснення великих справ, тому спробуйте витягти з цього максимальну вигоду та використовуйте надзвичайний прилив енергії, почавши, припустимо, таку справу, виконання якої ви давно відкладали. Зосередьтеся на тих питаннях, для вирішення яких потрібна додаткова увага.

Оскільки життя, коли Місяць в Овні, відрізняється інтенсивністю, необхідно пам’ятати, що отримана енергія сильно загострює емоції.

Наші почуття в цей період легко ранимі. Підсвідомо відчуваючи це, людина намагається захиститися. Їй здається, що всі, з ким вона спілкується, хочуть її образити. Намагайтеся самі не вимовляти образливих слів, бо зруйновані в цей час відносини важко відновлюються. Особливо це стосується телефонних розмов.

Іноді люди під час Місяця в знаку Овна стають дуже запальними. Від них краще триматися подалі.

Енергію Місяця, що знаходиться в знаку Овна, слід направити на завершення таких справ, від закінчення яких ви отримаєте особливе задоволення. Пишаючись своєю роботою, саме в ці дні ви відчуєте себе на «сьомому небі» від щастя і захочете зробити нові дії, тому що всю втому знімуть місячні ритми, надихаючи на нові звершення.