Місячний день післязавтра

Місячний день: 24
Схід Місяця: 3:00
Захід Місяця: 14:03
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 24.05.2022
День тижня: Вівторок

24-ий Місячний день

Символ - ведмідь, гора
Камені - малахіт, чорна яшма, повітряний обсидіан, блакитний нефрит.
Тіло - пахви.

Двадцять четвертий місячний день є днем чоловічої енергетики, коли тіло повністю знаходиться під контролем розуму. Людина відчуває сильний підйом фізичних сил. Природно, цей день сприятливий для проведення силових тренувань ударними темпами. Також цей день дуже підходить для початку будь-яких справ. Спілкування з протилежною статтю принесе чудові відчуття, як і секс.

В цей день людина може як отримати звільнення від тривалої недуги, так і захворіти дуже важко. Особливо це пов’язано з сексуальною енергією - якщо вона не знаходить виходу, у людини трапляються нервові і фізичні розлади. Можуть загострюватися алергічні реакції.

Цей день символізує також пробудження сил природи. Не рекомендується починати подорож, сумувати, байдикувати. Сприятливий вплив для будівництва будинку, роботи в саду і городі.

Сни, які людина бачить у цей день, вказують на стан її сексуальної енергії. Хороші сни означають повний порядок в особистому житті, неприємні - проблеми в цій галузі.

В двадцять четвертий день місячного календаря народжуються люди, наділені фізичною силою і талантами. Іноді вони бувають трохи дивними.

Місяць у Рибах

Вступом Місяця в знак Риб закінчується подорож по зодіаку, а значить, настає остання можливість Місяця підпорядкувати людину своїм примхам. Дні Риб впливають на людину таким чином, що вона стає більш чуйною, співчутливою до інших, жалісливою. Час Риб з небувалою інтенсивністю загострює інтуїтивні здібності. З’являється підвищена сприйнятливість до думки інших людей. Людина може настільки сильно піддатися психологічним впливам оточуючих, що її внутрішні почуття і думки швидше перестануть щось означати.

В цей місячний період особливо активною буде уява, тому час діяти настає для тих, кому мріяти властиво постійно. Взагалі, дні Риб ідеально підходять для будь-якої художньої діяльності, так що пора реалізувати ті ідеї, які вимагають творчого підходу.

Місяць у Рибах рекомендує основну увагу звернути на духовний світ, оскільки психічні здібності людини досягають в цей час свого максимуму.

Обачними слід бути в сфері любовних відносин. Часто в цей місячний цикл людина дивиться на світ крізь рожеві окуляри. Почуття до інших людей можуть переповнювати вас. Частково це пояснюється неприборканістю емоцій.

Те, що людині підказує внутрішній голос у дні Риб, є дуже важливим. Більше довіряйте інтуїції.