Місячний день післязавтра

Місячний день: 3
Схід Місяця: 6:42
Захід Місяця: 20:40
Місяць в Знаку:
В 20:41 перехід в знак ♉
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 23.03.2023
День тижня: Четвер

3-ий Місячний день

Символ – гепард, що приготувався до стрибка, леопард, барс.
Камені - джеспіліт, пірит, рубін, авантюрин, карнеол.
Тіло - потилиця

З цього дня на небі з’являється місячний серп. Третій місячний день, швидше за все, пройде дуже енергійно. Потрібно прокинутися і встати раніше, щоб не втратити можливості, які відкриваються для успішної діяльності. Не можна в цей день економити свою енергію, вона повинна вирувати і буквально фонтанувати, дозволяючи долати будь-які перешкоди. Якщо направити її в потрібне русло, можна бути впевненим, що вона не буде витрачена даремно. Позитивна енергія обов’язково повернеться до людини, тільки вжити її слід на добрі справи. Звучить банально, але це правда. Це період активної боротьби, наполегливості і навіть агресії. Всі люди, що володіють пасивним характером, в третій день Місяця стають вразливими, а тому недовірливими, підозрілими і підступними, тому що просто «гасять» в собі енергію. Цей день вважається поганим для слабких, пасивних людей, у яких виникає агресивний настрій, через постійні поразки людина може отримати емоційну і навіть фізичну травму. Якщо людина не хоче постраждати, їй потрібно налаштуватися на самозахист.

Третій день місяця можна назвати днем воїна. Тому в цю добу дуже добре проходять будь-які спортивні тренування. Якщо ж мова йде про якісь єдиноборства, то успіх просто забезпечений. У цей день добре проходить будь-яка обробка металів: заточка ножів, виливка срібних речей і т. д.

Протипоказано укладення шлюбу, так як боротьба, що надає переважне вплив на енергетику третього місячного дня, може позначитися на сімейному житті. Можна сходити в лазню або сауну, дати собі велике фізичне навантаження і тим самим вивільнити накопичену внутрішню енергію, що позитивно вплине на самопочуття людини. Якщо проводиться медитація, бажано використовувати при цьому зелений і блакитний колір.

Захворіти в цей день небезпечно, так як хвороби гостро розвиватимуться і вимагатимуть негайно вжити заходів. Часто трапляються травми.

Існує прикмета, згідно з якою не можна проливати в третій місячний день масло, так як це означає, що людина зійшла зі свого шляху, не знає свого призначення.

В цей день потрібно особливо добре контролювати негативні думки і емоції, не давати їм розвиватися. Якщо не виходить, потрібно перетворювати їх у позитивні, інакше можна порушити своє самопочуття - почнуть хворіти вуха, горло, потилиця. У той же час день не підходить для лікування цих органів.

Сни, які людина побачить в цю місячну добу, рідко збуваються, проте часто є своєрідною перевіркою внутрішніх сил людини. Тому в них є якийсь прихований сенс: не можна здаватися на милість переможця навіть уві сні. Якщо ж кінцівка сну виявилася несприятлива, її можна змінити, згадуючи сон і перемагаючи супротивника подумки відразу після пробудження.

Люди, що народилися в третій місячний день, зазвичай досягають успіху в будь-якій діяльності, де потрібно натиск і рішучість. Особливо вдало їх кар’єра складається в спортивній або військовій справі.

Місяць в Овні

Коли Місяць проходить через знак Овна, люди отримують енергію цього знаку. Кожна людина має здатність регулювати такий приплив енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Образно кажучи, Місяць знаку Овен психологічно «додає масла у вогонь». Спокійні і врівноважені відносини можуть в цей час спалахнути з новою силою. Ситуація, яка, на перший погляд, виходить з-під контролю, може раптово вирішитися на вашу користь.

Коли Місяць розташовується в знаку Овна, не плануйте довго спати вранці або просто повалятися, поніжитися у ліжку. Це час для здійснення великих справ, тому спробуйте витягти з цього максимальну вигоду та використовуйте надзвичайний прилив енергії, почавши, припустимо, таку справу, виконання якої ви давно відкладали. Зосередьтеся на тих питаннях, для вирішення яких потрібна додаткова увага.

Оскільки життя, коли Місяць в Овні, відрізняється інтенсивністю, необхідно пам’ятати, що отримана енергія сильно загострює емоції.

Наші почуття в цей період легко ранимі. Підсвідомо відчуваючи це, людина намагається захиститися. Їй здається, що всі, з ким вона спілкується, хочуть її образити. Намагайтеся самі не вимовляти образливих слів, бо зруйновані в цей час відносини важко відновлюються. Особливо це стосується телефонних розмов.

Іноді люди під час Місяця в знаку Овна стають дуже запальними. Від них краще триматися подалі.

Енергію Місяця, що знаходиться в знаку Овна, слід направити на завершення таких справ, від закінчення яких ви отримаєте особливе задоволення. Пишаючись своєю роботою, саме в ці дні ви відчуєте себе на «сьомому небі» від щастя і захочете зробити нові дії, тому що всю втому знімуть місячні ритми, надихаючи на нові звершення.