Місячний день післязавтра

Місячний день: 26
Схід Місяця: 1:12
Захід Місяця: 18:07
Місяць в Знаку:
В 02:35 перехід в знак ♋
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 15.08.2020
День тижня: Субота

26-ій Місячний день

Символ - жаба, болото.
Камені - жовтий нефрит, жадеїт, хризопраз.

Двадцять шостий день місячного календаря безпосередньо пов’язаний зі змінами в системі цінностей людини, коли він бачить себе як би з боку. Внутрішня трансформація може привести до серйозного невдоволення тим, що в результаті відкривається людині. Однак приводів для песимізму немає ніяких, адже це всього лише підсумок попередніх дій, який піддається змінам. Не завадить в цей день утримання в їжі і сексі, так як дуже легко витратити дорогоцінну енергію на непотрібні цілі.

Цей день вважається одним із критичних, коли люди можуть сваритися, метушитися і не отримувати від цього результатів. Потрібно постаратися уникнути зайвої витрати енергії і присвятити день відпочинку. Бажано не витрачати гроші, так як є ризик втратити їх. Необхідна твереза оцінка дійсності і прагнення до пізнання життя. Слід приймати все, що відбувається філософськи, тому що в цей день людина проходить перевірку на егоїзм.

В цей день корисно вживати сирі овочі, цитрусові, рибу. М’ясо їсти небажано, як і овочі круглої форми. Краща їжа цього дня - журавлина у всіх видах.

Спілкування в цей день не принесе користі. Краще провести час, працюючи з книгами, причому не допускати перенапруження. Часто людина відчуває тугу. Не рекомендується проводити в цей день водні процедури.

Не можна сильно навантажувати стегна, бігати, проводити лікувальні процедури. Небажано також видаляти зуби.

Якщо люди, що народилися в цей день місячного календаря, будуть постійно боротися зі своєю гординею і пихою, вони здобудуть щастя.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.