Місячний день післязавтра

Місячний день: 13
Схід Місяця: 16:03
Захід Місяця: 2:53
Місяць в Знаку:
В 10:44 перехід в знак ♈
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 28.10.2020
День тижня: Середа

13-ий Місячний день

Символ - колесо, прядка.
Камені - благородний опал, рубін
Тіло - кров.

Тринадцятий день місячного календаря характеризується тим, що вищі сили керують груповими контактами. Дуже добре в цей день зайнятися навчанням, причому краще робити це не з книжок, а на позитивних прикладах інших людей. Однак слід все ж з обережністю ставитися до інформації, яка ллється суцільним потоком. Не потрібно витрачати дорогоцінний час на збір непотрібної інформації та інші крайнощі, які лише захаращують розум настільки, що людині стає дуже важко зробити правильний вибір навіть в такій ситуації, де він очевидний.

День сприятливий для того, щоб готувати їжу, випікати хліб, також купувати або виготовляти предмети господарства. Словом, добре в цей день накопичувати матеріальні блага, але погано відправлятися в дорогу і здійснювати великі справи і проекти.

Хвороби, що почалися в цей день, бувають небезпечні, проте це компенсується високою ефективністю ліків, а також косметичних засобів. Рекомендується проводити процедури омолодження та очищення, не можна голодувати, так як шлунок в цей день вимагає навантаження. Можна займатися фізичними вправами, виготовляти, будувати і ремонтувати споруди та предмети, що мають круглу форму (колеса, монети, колодязі, фонтани і т.д.).

Протягом тринадцятого місячного дня людина, як правило, бачить правдиві сни, які можуть відображати труднощі і проблеми, що потребують негайного вирішення. Але найчастіше ці сни мають символічну форму, так що їх ще треба розшифрувати, щоб отримати відповідь.

Люди, які народилися в тринадцятий день місячного календаря, зазвичай мають незвичайні здібності і проявляють себе хорошими учнями в будь-якій справі. Добре, якщо вчитися вони будуть у благородних вчителів!

Місяць у Рибах

Вступом Місяця в знак Риб закінчується подорож по зодіаку, а значить, настає остання можливість Місяця підпорядкувати людину своїм примхам. Дні Риб впливають на людину таким чином, що вона стає більш чуйною, співчутливою до інших, жалісливою. Час Риб з небувалою інтенсивністю загострює інтуїтивні здібності. З’являється підвищена сприйнятливість до думки інших людей. Людина може настільки сильно піддатися психологічним впливам оточуючих, що її внутрішні почуття і думки швидше перестануть щось означати.

В цей місячний період особливо активною буде уява, тому час діяти настає для тих, кому мріяти властиво постійно. Взагалі, дні Риб ідеально підходять для будь-якої художньої діяльності, так що пора реалізувати ті ідеї, які вимагають творчого підходу.

Місяць у Рибах рекомендує основну увагу звернути на духовний світ, оскільки психічні здібності людини досягають в цей час свого максимуму.

Обачними слід бути в сфері любовних відносин. Часто в цей місячний цикл людина дивиться на світ крізь рожеві окуляри. Почуття до інших людей можуть переповнювати вас. Частково це пояснюється неприборканістю емоцій.

Те, що людині підказує внутрішній голос у дні Риб, є дуже важливим. Більше довіряйте інтуїції.