Місячний день післязавтра

Місячний день: 25
Схід Місяця: 0:37
Захід Місяця: 17:04
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 03.08.2021
День тижня: Вівторок

25-ий Місячний день

Символ - раковина, черепаха, урна, судини з живою і мертвою водою.
Камені - червона яшма, польовий шпат, тигрове і соколине око.
Тіло - коліна.

Двадцять п’ятий день місячного календаря є пасивним днем, присвяченим внутрішньому світу людини. Найкраще провести його на самоті і роздумах. Якщо є можливість, побувати біля води, навіть поплавати. Як не дивно, це допоможе розібратися в собі і зосередитися на головному. Приймаючи будь-які рішення, людина може керуватися виключно інтуїцією.

Слід оцінити все те, що людина встигла зробити протягом цього місяця за місячним календарем, значущість цих справ. Коли сили били через край, потрібно було витратити їх на дійсно важливі звершення, а не розтрачувати даремно. Ні в чому не можна поспішати, навпаки, потрібно проявити розсудливість. Пошук шляхів розвитку буде плідним, якщо він заснований на досвіді, мудрості і інтуїції.

Небажано укладати шлюб.

В харчуванні бажано обмежити себе, аж до голодування. Рекомендуються очисні процедури, які допоможуть почути внутрішній голос і підвищити духовність. До того ж, четверта фаза Місяця сприяє кращому зниження ваги, що слід мати на увазі тим, хто хоче схуднути і сидить на дієті. Обережного поводження вимагають в цей день колінні суглоби. Небажано надавати будь-який лікувальний вплив на вуха.

Можливо, людина побачить протягом цієї доби поганий сон, який означає, що сили зла намагаються проникнути в душу. Тому з ранку потрібно обов’язково прочитати молитву і вмитися холодною проточною водою. Також часто сняться віщі сни.

Люди, які народилися у двадцять п’ятий день місячного календаря, здатні з раннього дитинства проявляти мудрість, яка буде дивувати оточуючих. До недоліків цих людей відноситься повільність у всьому.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.