Місячний день післязавтра

Місячний день: 18
Схід Місяця: 17:18
Захід Місяця: 10:10
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 10.12.2022
День тижня: Субота

18-ий Місячний день

Символ - дзеркало, аспид, павіан.
Камені - опал, бузковий аметист, білий агат, шпінель.
Тіло - нирки, поперек.

Вісімнадцятий день місячного календаря не дарма має такий символ: зовнішні події цього дня є певним відображенням внутрішнього світу людини, у якого до того ж може виникнути бажання підкоритися чужій волі. Однак слід зібратися з силами і поглянути в себе, щоб там знайти основу всіх своїх поглядів і дій. У цей день краще не допускати надмірностей, швидше за все користь принесе стриманість і помірність. Варто зайнятися водними процедурами - відвідати баню або поплавати в басейні.

Триває період повного місяця - час, що підходить для переходу від накопичення сил до активної їх використання. Нерозтрачена енергія стає некерованою і погано впливає на людину. Часто в повний місяць людина страждає від безсоння - це ознака того, що накопичена енергія надлишкова і не дає заснути. Людина із зусиллям контролює себе, дратується, піддається на провокації. Збільшується число дорожньо-транспортних пригод.

У вісімнадцятий місячний день добре проявляється акторський талант. Цей день можна назвати днем інтриг, махінацій і обману.

У цей день місячного календаря добре починати подорож. Не рекомендується укладати шлюб. Краще не планувати жодних справ, оскільки можна зробити помилку і піти хибним шляхом. Потрібно позбутися від марнославства та егоїзму.

З іншого боку, третя фаза Місяця починається з почуттям радості життя, чудової повноти буття, коли вітаються веселощі, пісні, танці, масові розважальні заходи. Однак, як і завжди, потрібно знати міру і використовувати дану силу для самовдосконалення і різних творчих цілей. У цей місячний день світ показує людині те, що вона зробив до цього моменту.

Це найкращий день для голодування, можна поставити клізму або прийняти легке проносне для очищення кишечника. Можуть загострюватися нервові розлади, вважається, що саме в повний місяць лунатикам властиво ходити уві сні. Не можна курити і вживати алкогольні напої. Слід звернути особливу увагу на нирки, які в цей день ослаблені. Іноді можуть проявлятися шкірні захворювання і приховані хвороби. У будь-якому випадку, ставити діагноз і проводити лікування слід із максимальною обережністю.

Показані в цей день масаж, очищення шкіри, миття і лазня, процедури омолодження організму. Краще не вживати м’ясо, а віддати перевагу горіхам і рослинній олії. Рослинну олію рекомендується застосовувати і при масажі під час притирання. Не можна проводити лікувальні процедури з попереком і нирками, які в цей день активізуються.

Сни в цієї доби приводять людину у стомлений стан, так що бажано спати менше, щоб не бути «розбитим» весь день. Однак уві сні людина може побачити, що заважає їй жити і від чого слід позбутися.

Для людей, народжених у вісімнадцятий день місячного календаря, характерні прояви егоїзму, з яким їм потрібно постійно боротися. Добре для них буде зустріти на життєвому шляху вчителя, який допоможе їм піднятися в духовному аспекті. Якщо ці люди виберуть акторське поприще, можуть домогтися в цій справі значних успіхів.

Місяць у Раку

Вплив Місяця, що управляє знаком Рака, буде особливо інтенсивним і глибоким.

Рак є «жіночим», водним знаком. Підкоряючись місячному керівництву, він загострює цілий спектр різноманітних емоцій: від піднесених і оптимістичних до гранично пригнічених і негативних. Місячні фази Рака сильно впливають на емоційний стан людини.

Місяць у Раку надає людям прекрасну можливість зрозуміти внутрішнє «я», спостерігаючи за емоціями. Це час для прояву тих почуттів, які людина довгий час у собі придушувала. Місяць у ці дні пробиває таємну стежку до вашого серця.

Часто в цей місячний період людина легко піддається швидким емоційним реакціям. Глибоко вражають епізоди з книг, фільмів. Люди можуть обливатися сльозами над невигадливою сентиментальною сценою у фільмі або, подивившись яку-небудь гарну картину, занурюватися в глибокі ностальгічні спогади і роздуми.

Це не той час, енергію якого ви зможете вживати в своїх цілях; скоріше навпаки, Місяць у Раку буде «використовувати» вас. Єдиний спосіб позитивно і продуктивно прожити цей місячний період - бути чесним із самим собою. Саме брехня заганяє всередину вашого «я» емоційні проблеми, які посилюються з приходом Місяця в знак Рака.

Краща стратегія, яка допоможе звести до мінімуму негативний вплив Місяця в Раку, полягає в тому, щоб перестати боятися, подолати помилки і відкрити себе назустріч цим впливам. Також необхідно прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Підкоряйтеся вашому серцю і вчіться у нього мудрості. Ваше внутрішнє «я» підкаже, що багато емоцій ви самі замкнули всередині себе, відмовляючись визнавати саме їхнє існування. Дні Рака дають прекрасну можливість побачити різницю між тим, ким ви насправді є, і тим соціальним чином, який пропонуєте зовнішньому світу. Як тільки людина стане більш відкритою і чесною із собою, вона ефективно реалізує своє справжнє «я».

В цьому випадку її внутрішнє і зовнішнє «я» почнуть зближуватися. Цей процес істотно знизить можливість того, що пригнічені емоції виявляться замкнутими в темній пастці внутрішньої природи, готові кожного разу вирватися назовні і привести до агресії.

Крім того, людина зможе відкрити для себе просту істину: люди в переважній більшості люблять її швидше такою, якою вона є, а не такою, якою намагається здаватися.

Іноді це пов’язано з тим, що даний місячний період змушує людей бути чеснішими. Під час розташування Місяця в знаку Рака багато довіряють власним почуттям і емоціям, борючись з внутрішнім напруженням, створеним неправильним уявленням про своє «я».

Часто люди, переживаючи, наприклад, важкий період розлучення, насилу можуть зберегти відчуття внутрішньої цілісності, їм вкрай складно точно визначити ставлення до себе і до оточуючих, а також до своєї роботи і світу в цілому. Частково «це» пояснюється брехнею, за допомогою якої вони переконують себе, намагаючись захистити своє «це». Перетворюючись на суцільний клубок емоцій, люди втрачають контроль над собою, особливо в період знаходження Місяця в знаку Рака. Самоаналіз, якого можна досягти в цей час, дає людині можливість визначити, чого саме вона хоче. Це збільшує ймовірність повної реалізації бажань, встановлюючи цілі і схематично помічаючи шлях досягнення цих цілей. Таким чином, місячний період Рака може виявитися найбільш плідним.