Місячний день післязавтра

Місячний день: 13
Схід Місяця: 19:17
Захід Місяця: 1:25
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 09.08.2022
День тижня: Вівторок

13-ий Місячний день

Символ - колесо, прядка.
Камені - благородний опал, рубін
Тіло - кров.

Тринадцятий день місячного календаря характеризується тим, що вищі сили керують груповими контактами. Дуже добре в цей день зайнятися навчанням, причому краще робити це не з книжок, а на позитивних прикладах інших людей. Однак слід все ж з обережністю ставитися до інформації, яка ллється суцільним потоком. Не потрібно витрачати дорогоцінний час на збір непотрібної інформації та інші крайнощі, які лише захаращують розум настільки, що людині стає дуже важко зробити правильний вибір навіть в такій ситуації, де він очевидний.

День сприятливий для того, щоб готувати їжу, випікати хліб, також купувати або виготовляти предмети господарства. Словом, добре в цей день накопичувати матеріальні блага, але погано відправлятися в дорогу і здійснювати великі справи і проекти.

Хвороби, що почалися в цей день, бувають небезпечні, проте це компенсується високою ефективністю ліків, а також косметичних засобів. Рекомендується проводити процедури омолодження та очищення, не можна голодувати, так як шлунок в цей день вимагає навантаження. Можна займатися фізичними вправами, виготовляти, будувати і ремонтувати споруди та предмети, що мають круглу форму (колеса, монети, колодязі, фонтани і т.д.).

Протягом тринадцятого місячного дня людина, як правило, бачить правдиві сни, які можуть відображати труднощі і проблеми, що потребують негайного вирішення. Але найчастіше ці сни мають символічну форму, так що їх ще треба розшифрувати, щоб отримати відповідь.

Люди, які народилися в тринадцятий день місячного календаря, зазвичай мають незвичайні здібності і проявляють себе хорошими учнями в будь-якій справі. Добре, якщо вчитися вони будуть у благородних вчителів!

Місяць у Козерогові

«В гостях» у Козерога Місяць велить людям приводити свої духовні і земні справи в порядок. Козеріг є земним знаком, тому всі дії в цей період стануть найбільш вдалими, якщо будуть стосуватися матеріальних питань. Якщо людині взагалі властива практична хватка, то ці дні тільки збільшать його амбітність і самолюбство.

Може з’явитися потреба в емоційному усамітненні, пристрасть до накопичення. Ідея про отримання прибутку не дасть спокою.

Інтуїція зазвичай не зраджує людям під час перебування Місяця в знаку Козерога. Вона прийде на допомогу, коли людина буде поглинений вирішенням практичних питань.

Небезпечно в цей місячний період глибоко ховати щирі почуття. Людина може відчути себе самотньо, в той час як інші вважатимуть, що вона тримається зарозуміло.

Місяць підказує людині, що саме час навести порядок, припустимо, у квартирі. Ви відчуєте надлишок енергії, яка допоможе переробити всі справи, змусить дивитися на все простіше. Викинувши на смітник гору непотрібного мотлоху, ви нітрохи про нього не пошкодуєте, хоча раніше ці речі здавалися вам цінними і незамінними.

Місячний період знаку Козерога сприятливий для вирішення фінансових справ, а пов’язані з ними неприємності не здаватимуться катастрофою. Люди в цей час відчувають ґрунт під ногами і твердо стоять на землі, тому навіть найгірші новини не можуть вибити їх з колії. Вірне рішення приходить само собою.

Місячні дні Козерога зовсім не годяться для з’ясування проблем духовного або любовного характеру. Виникає деяка холодність почуттів, байдужість до всього, а тому нерозумно розбиратися як в своїх, так і в чужих відчуттях - може скластися враження, ніби ви черства і бездушна людина. Чуйні, співчутливі, уважні до інших люди в цей час можуть залишатися в розгубленості, не в змозі проявляти даних якостей. Справа в тому, що місячний період занурює емоційне життя «в сплячку».

Скористайтеся можливістю зосередитися на роботі і закінчити одну з тих справ, незавершеність якої не дає вам спокійно спати. Вплив Місяця полягає в тому, що людина виявляється безсилою вирішувати емоційні питання, так що поки краще відкласти їх в сторону.