Місячний день післязавтра

Місячний день: 4
Схід Місяця: 6:33
Захід Місяця: 23:32
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Зростаючий
Дата: 14.05.2021
День тижня: П’ятница

4-ий Місячний день

Символ - древо пізнання Добра і Зла.
Камені - амазоніт, сардонікс, зелений нефрит.
Тіло - гортань, глотка.

Це двоїстий день. Людина може відчувати себе трохи розсіяною, не у своїй тарілці. Потрібно пам’ятати, що на дії людини світ починає реагувати саме в цей день, тому треба бути готовим до цієї реакції. Якщо звертати увагу на «знаки», послані в четвертий день місячного календаря, можна визначити, чи правильний курс узятий в перший місячний день і чи відповідають кошти обраної тоді ж мети. Потрібно намагатися контролювати свою підсвідомість. Кількість контактів слід по можливості обмежити, день не сприяє роботі в групі, а в основному нейтральний. Якщо все заздалегідь продумати, четвертий місячний день може навіть пройти добре, без негативних проявів. Несподівано можна виявити речі, давно зниклі, які людина вже зневірилась знайти. Не можна приймати в цей день поспішних рішень.

Цей день краще провести на природі, відпочити на самоті, послухати улюблену музику. Якщо людині важко винести самотність, не обов’язково залишатися одному, а можна просто побути в колі сім’ї, намагатися не виходити на вулицю. До того ж, так легше уникнути фізичних та емоційних перевантажень. Добре також зайнятися роботою з рослинами, рукоділлям, особливо в’язанням. Не можна вирушати в подорож. Заборонено рвати квіти і рубати дерева. А ось для занять торговими справами день цілком підходить, як і для роботи з голосом: співу, речитативу і т. Д. Можна молитися, поминати покійних. У давнину цей день служив для виконання священних гімнів. Загалом, в четвертий день місячного календаря вітається пасивність.

Можна підтримувати зв’язки з родичами, дізнаватися про них що-небудь нове, накопичувати інформацію про це. Цей день вважається днем поглиблення в себе і спогадів, щоб краще зрозуміти власні корені і родинні зв’язки, що відкриє для людини власну особистість з нового боку. Якщо вийде, корисно буває згадати, подумки переглянути і проаналізувати своє дитинство з того мінімального віку, який тільки можна згадати, згадати всіх, хто оточував дитину і будинок з того моменту і до теперішнього часу. Це призводить іноді до несподіваних висновків, допомагає відкривати таємниці навіть в тому випадку, коли людина не знає про їхнє існування.

Четвертий день місячного календаря сприятливий для приготування фітопрепаратів, зборів, настоїв і т. д.

Для забобонних людей поганою прикметою будуть заплутані волосся або нитки: навіть якщо вони в такому вигляді насняться, краще відмовитися від задуманого. Заборонено вимовляти злі слова навіть подумки, тому що в четвертий місячний день вони володіють великою силою. Так що вітається стриманість.

Часто в цю добу місячного календаря уві сні людина бачить своїх батьків. Це повинно служити сигналом, що від них були успадковані деякі проблеми, які вимагають термінового вирішення. Також можна відчути уві сні близьку небезпеку, що має попередити людину про необхідність вже найближчим часом бути особливо уважним.

Хвороби, що почалися в четвертий місячний день, зазвичай розвиваються важко. Особливо вразливі органи - кадик, гортань і шийні хребці. Їх в цей день не можна оперувати і масажувати.

Люди, що народилися в цей день, приречені з дитинства бути незрозумілими і для оточуючих, і для самих себе. Вони все життя намагаються розгадати свою внутрішню загадку, і якщо їм це вдається, вони стають дивними людьми.

Місяць у Близнюках

Місяць у цьому знаку буде діяти так, що у вас з’явиться відчуття, немов ви самі являєте собою близнюків. Психологічно це буде проявлятися в роздвоєності намірів, емоцій, ірраціональності. Ваші близнюки не тотожні один одному.

Ви будете відчувати протиріччя між своїм зовнішнім сонячним «я» і внутрішнім місячним «я». Під час домінування Місяця у Близнюках ваше внутрішнє «я» може залишатися захованим глибоко всередині, пригнічене активним зовнішнім, соціальним «я». Така роздвоєність може стати причиною психологічного конфлікту, який потягне за собою часті перепади настрою, особливо якщо ви не зумієте керувати своїми почуттями.

Місяць цього знаку підкреслить екстравертні якості людини. Екстравертність - психологічний термін, що визначає набір характеристик. Людина цього типу, на відміну від інтраверта, дуже товариська, орієнтована на все, що відбувається навколо, відкрита для всього навколишнього. Вона ініціативна. Віддає перевагу змінити ситуацію, якщо вона її не влаштовує. Легко вступає в нові контакти, швидко освоюється в будь-якому колективі. Часто можна помітити, що така людина в розмові з іншими висловлює все, що думає, говорить навіть про те, про що його не питали. Якщо інтраверти переживають з приводу сварок, екстраверти легко розлучаються з людиною, якщо відносини з нею не склалися. Екстравертний тип з цікавістю ставиться до нових знайомств, легко входить у контакт. Дні Близнюків дають інтравертам прекрасну можливість використовувати якості, притаманні екстравертам, оскільки Місяць допомагає їх проявити.

Час вигідно налагоджувати справи з іншими людьми. Думки будуть швидко, майже миттєво переключатися з одного питання на інше. Якщо ви давно прагнули опанувати дар легкого невимушеного спілкування, то ви виявите його в собі саме в цей місячний період. До творчої здатності вести розмову додасться прекрасне почуття гумору. Реакції на все, що відбувається досягнуть досконалості.

Період стояння Місяця в знаку Близнюків - ідеальний час для веселощів і приємного спілкування з оточуючими. Ваші комунікативні таланти будуть на вищому рівні, а енергії з надлишком вистачить на всіх. Захоплюючись новими для вас можливостями спілкування, постарайтеся внутрішньо все ж себе контролювати, не проявляти гарячковості та нетерплячості.

Місяць Близнюків додає людині занепокоєння, метушливість, відчуття незрозумілої тривоги, хвилювання. Це пояснюється тим, що Близнюки є повітряним знаком: непередбачуваним, вітряним, легковажним. Частково ці якості поширюються і на всіх людей, коли Місяць вступає в дні Близнюків.

Активізація інтелектуальних здібностей, що відбувається в цей час, може бути з користю спрямована на вирішення проблем, які давно вас обтяжували. Під такий раціональний вплив потрапляють і любовні взаємини, тому користуйтеся моментом - в наших силах залагодити складні емоційні протиріччя.

Протиріччя днів проявляться і в інтуїції. У цей період вона буде особливо гострою, хоча ваша готовність прислухатися до неї значно ослабне.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вплив даного місячного періоду дещо збиває з пантелику. З одного боку, людина знаходить у собі сили бути відкритим і готовим до розмови, чого раніше у неї не виходило, з іншого - прагне сховати своє справжнє «я». Роздвоєність, властива цьому Місяцю, заважає людям органічно обертатися в суспільстві і позбавляє їх внутрішньої гармонії більше, ніж інші місячні періоди.