Місячний день післязавтра

Місячний день: 22
Захід Місяця: 12:48
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 24.07.2019
День тижня: Середа

22-ий Місячний день

Символ - слон.
Камені - синя яшма, синій сапфір, блакитний агат, блакитний нефрит, янтар.
Тіло - нижня частина хребта, таз.

Двадцять другий день місячного календаря найкраще присвятити навчанню. У цей день людина отримує унікальну здатність відчувати підтекст, читати між рядків, навіть вловлювати інформацію, що посилається згори. Це допоможе значно просунутися вперед, не докладаючи великих зусиль. Часто людина отримує відповіді уві сні.

Якщо людину серйозно турбує будь-яке питання, просте спостереження за банальними сценами на вулиці може дати несподівану відповідь, причому таку, що людина відразу зрозуміє значення сигналу. Однак слід остерігатися зарозумілості, щоб отримані таким шляхом знання не стали приводом до самовдоволення. Навпаки, потрібно ділитися ними, як і позитивною енергією, з оточуючими. Адже енергія дається людині не для того, щоб вона збирала її, як скупий лицар свої гроші, а приносила користь людям і світу. Корисно проявляти мудрість і щедрість у всьому.

В цей день краще не починати нових справ. Не можна вирушати в подорож.

Небажано навантажувати нижню частину хребта, крижі, тазостегновий пояс, шийку стегна. Не можна проводити на них лікувальний вплив. Протипоказані різкі рухи. Можна багато їсти, так як шлунок вимагає в цей день навантаження.

До снів, які людина побачить протягом цієї місячної доби, потрібно ставитися уважно, тому що вони можуть давати інформацію про рішення проблем і допомагають змінитися на краще, якщо вміти їх розшифрувати.

Люди, які народилися у двадцять другий день місячного календаря, відрізняються жвавим розумом і здатністю до навчання. Також для них характерні прояви цинізму, які псують цих людей і змушують ставитися до решти зверхньо. Однак вони розуміють це і намагаються усунути недоліки.

Місяць в Овні

Коли Місяць проходить через знак Овна, люди отримують енергію цього знаку. Кожна людина має здатність регулювати такий приплив енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Образно кажучи, Місяць знаку Овен психологічно «додає масла у вогонь». Спокійні і врівноважені відносини можуть в цей час спалахнути з новою силою. Ситуація, яка, на перший погляд, виходить з-під контролю, може раптово вирішитися на вашу користь.

Коли Місяць розташовується в знаку Овна, не плануйте довго спати вранці або просто повалятися, поніжитися у ліжку. Це час для здійснення великих справ, тому спробуйте витягти з цього максимальну вигоду та використовуйте надзвичайний прилив енергії, почавши, припустимо, таку справу, виконання якої ви давно відкладали. Зосередьтеся на тих питаннях, для вирішення яких потрібна додаткова увага.

Оскільки життя, коли Місяць в Овні, відрізняється інтенсивністю, необхідно пам’ятати, що отримана енергія сильно загострює емоції.

Наші почуття в цей період легко ранимі. Підсвідомо відчуваючи це, людина намагається захиститися. Їй здається, що всі, з ким вона спілкується, хочуть її образити. Намагайтеся самі не вимовляти образливих слів, бо зруйновані в цей час відносини важко відновлюються. Особливо це стосується телефонних розмов.

Іноді люди під час Місяця в знаку Овна стають дуже запальними. Від них краще триматися подалі.

Енергію Місяця, що знаходиться в знаку Овна, слід направити на завершення таких справ, від закінчення яких ви отримаєте особливе задоволення. Пишаючись своєю роботою, саме в ці дні ви відчуєте себе на «сьомому небі» від щастя і захочете зробити нові дії, тому що всю втому знімуть місячні ритми, надихаючи на нові звершення.