Місячний день післязавтра

Місячний день: 25
Схід Місяця: 3:08
Захід Місяця: 15:05
Місяць в Знаку:
Фаза Місяця: Спадаючий
Дата: 29.05.2019
День тижня: Середа

25-ий Місячний день

Символ - раковина, черепаха, урна, судини з живою і мертвою водою.
Камені - червона яшма, польовий шпат, тигрове і соколине око.
Тіло - коліна.

Двадцять п’ятий день місячного календаря є пасивним днем, присвяченим внутрішньому світу людини. Найкраще провести його на самоті і роздумах. Якщо є можливість, побувати біля води, навіть поплавати. Як не дивно, це допоможе розібратися в собі і зосередитися на головному. Приймаючи будь-які рішення, людина може керуватися виключно інтуїцією.

Слід оцінити все те, що людина встигла зробити протягом цього місяця за місячним календарем, значущість цих справ. Коли сили били через край, потрібно було витратити їх на дійсно важливі звершення, а не розтрачувати даремно. Ні в чому не можна поспішати, навпаки, потрібно проявити розсудливість. Пошук шляхів розвитку буде плідним, якщо він заснований на досвіді, мудрості і інтуїції.

Небажано укладати шлюб.

В харчуванні бажано обмежити себе, аж до голодування. Рекомендуються очисні процедури, які допоможуть почути внутрішній голос і підвищити духовність. До того ж, четверта фаза Місяця сприяє кращому зниження ваги, що слід мати на увазі тим, хто хоче схуднути і сидить на дієті. Обережного поводження вимагають в цей день колінні суглоби. Небажано надавати будь-який лікувальний вплив на вуха.

Можливо, людина побачить протягом цієї доби поганий сон, який означає, що сили зла намагаються проникнути в душу. Тому з ранку потрібно обов’язково прочитати молитву і вмитися холодною проточною водою. Також часто сняться віщі сни.

Люди, які народилися у двадцять п’ятий день місячного календаря, здатні з раннього дитинства проявляти мудрість, яка буде дивувати оточуючих. До недоліків цих людей відноситься повільність у всьому.

Місяць в Овні

Коли Місяць проходить через знак Овна, люди отримують енергію цього знаку. Кожна людина має здатність регулювати такий приплив енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Образно кажучи, Місяць знаку Овен психологічно «додає масла у вогонь». Спокійні і врівноважені відносини можуть в цей час спалахнути з новою силою. Ситуація, яка, на перший погляд, виходить з-під контролю, може раптово вирішитися на вашу користь.

Коли Місяць розташовується в знаку Овна, не плануйте довго спати вранці або просто повалятися, поніжитися у ліжку. Це час для здійснення великих справ, тому спробуйте витягти з цього максимальну вигоду та використовуйте надзвичайний прилив енергії, почавши, припустимо, таку справу, виконання якої ви давно відкладали. Зосередьтеся на тих питаннях, для вирішення яких потрібна додаткова увага.

Оскільки життя, коли Місяць в Овні, відрізняється інтенсивністю, необхідно пам’ятати, що отримана енергія сильно загострює емоції.

Наші почуття в цей період легко ранимі. Підсвідомо відчуваючи це, людина намагається захиститися. Їй здається, що всі, з ким вона спілкується, хочуть її образити. Намагайтеся самі не вимовляти образливих слів, бо зруйновані в цей час відносини важко відновлюються. Особливо це стосується телефонних розмов.

Іноді люди під час Місяця в знаку Овна стають дуже запальними. Від них краще триматися подалі.

Енергію Місяця, що знаходиться в знаку Овна, слід направити на завершення таких справ, від закінчення яких ви отримаєте особливе задоволення. Пишаючись своєю роботою, саме в ці дні ви відчуєте себе на «сьомому небі» від щастя і захочете зробити нові дії, тому що всю втому знімуть місячні ритми, надихаючи на нові звершення.